Teritoriniai-skyriai.png

Teritoriniai skyriai

Informacinės sistemos plėtros skyrius

Skyriaus informacija

Adresas: Konstitucijos pr. 12-101 LT-09308 Vilnius, Lietuva

Fakso numeris: +370 5 272 4254

El. paštas: info@sodra.lt


Informacinės sistemos plėtros skyrius
Konstitucijos pr. 12-101 LT-09308 Vilnius, Lietuva

Darbuotojų informacija

Pareigos Vardas, pavardė Telefono numeris El. paštas
Juozas Adamkavičius (8 5) 273 4745 juozas.adamkavicius2@sodra.lt
Valdas Bučinskas (8 5) 273 4745 valdas.bucinskas@sodra.lt
Agnė Dzidolikaitė (8 5) 237 4745 agne.dzidolikaite@sodra.lt
Gytis Gaubys (8 5) 275 4630 gytis.gaubys@sodra.lt
Kristina Grinaveckytė (8 5) 273 4752 kristina.grinaveckyte@sodra.lt
Jelena Kolesnikova (8 5) 273 4704 jelena.kolesnikova@sodra.lt
Gediminas Lapinskas (8 5) 273 4752 gediminas.lapinskas@sodra.lt
Nijolė Lostytė (8 5) 275 3104 nijole.lostyte@sodra.lt
Deivis Maziukas (8 5) 263 6009 deivis.maziukas@sodra.lt
Aurimas Mikšta (8 5) 275 4630 aurimas.miksta@sodra.lt
Jevgenij Moroz (8 5) 275 4630 jevgenij.moroz@sodra.lt
Paulius Murauskas (8 5) 273 4704 paulius.murauskas@sodra.lt
Ričardas Sobiestijanskas (8 5) 273 4745 ricardas.sobiestijanskas@sodra.lt
Arūnas Stonys (8 5) 272 2002 arunas.stonys@sodra.lt
Algirdas Svaravičius (8 5) 273 4745 algirdas.svaravicius@sodra.lt
Marytė Tumkevičienė (8 5) 273 4745 maryte.tumkeviciene2@sodra.lt
Kęstutis Vaitkevičius (8 5) 273 1361 kestutis.vaitkevicius@sodra.lt
Edita Vėžienė (8 5) 273 4731 edita.veziene@sodra.lt
Skyriaus vedėjas » Vytautas Sviderskis (8 5) 219 1011 vytautas.sviderskis@sodra.lt
Patarėjas, turintis pavaldžių asmenų » Vilma Neimontienė (8 5) 273 4752 vilma.neimontiene@sodra.lt
Patarėjas, turintis pavaldžių asmenų » Angelė Sinkevičiūtė (8 5) 263 6027 angele.sinkeviciute@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Nadežda Agibalova (8 5) 273 4731 nadezda.agibalova@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Valdas Bučinskas (8 5) 273 4752 valdas.bucinskas@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Vytautas Burokas (8 5) 273 4704 vytautas.burokas@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Danutė Butkevičienė (8 5) 273 4752 danute.butkeviciene@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Mindaugas Dainelis (8 5) 273 1361 mindaugas.dainelis@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Lijana Greibutė (8 5) 263 6032 lijana.greibute@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Leonas Karaliūnas (8 5) 273 4704 leonas.karaliunas@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Rūta Lukšienė (8 5) 263 6009 ruta.luksiene@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Ramutė Nastajienė (8 5) 263 6032 ramute.nastajiene@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Aurimas Pečiulis (8 5) 275 4630 aurimas.peciulis@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Audronė Skairienė (8 381) 52774 audrone.skairiene@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Rita Taluntienė (8 5) 273 4752 rita.taluntiene@sodra.lt
Vyresnysis specialistas » Vaidilutė Pauplytė (8 5) 275 3104 vaidilute.pauplyte@sodra.lt

Nerandate to ko ieškote? Pasirinkite tinkamiausią variantą informacijai gauti!