Teritoriniai-skyriai.png

Teritoriniai skyriai

Informacinės sistemos eksploatavimo ir informacijos valdymo skyrius

Skyriaus informacija

Adresas: Konstitucijos pr. 12-101 LT-09308 Vilnius, Lietuva

Fakso numeris: +370 5 272 4254

El. paštas: info@sodra.lt


Informacinės sistemos eksploatavimo ir informacijos valdymo skyrius
Konstitucijos pr. 12-101 LT-09308 Vilnius, Lietuva

Darbuotojų informacija

Pareigos Vardas, pavardė Telefono numeris El. paštas
Jurgita Baltrušaitytė-Vilutė (8 5) 250 0873 jurgita.baltrusaityte-vilute@sodra.lt
Indrė Biekšienė (8 5) 273 4760 indre.bieksiene@sodra.lt
Justina Bobinaitė (8 5) 273 4760 justina.bobinaite@sodra.lt
Julius Jagminas (8 382) 52984 julius.jagminas@sodra.lt
Raimondas Jankevičius (8 5) 275 0609 raimondas.jankevicius@sodra.lt
Mantas Juozapavičius (8 5) 272 3976 mantas.juozapavicius@sodra.lt
Zita Kalašinskienė (8 5) 273 4760 zita.kalasinskiene@sodra.lt
Irma Kšivecienė (8 5) 275 0609 irma.ksiveciene@sodra.lt
Tomas Ražinskas (8 422) 53586 tomas.razinskas@sodra.lt
Vaida Strautnikienė (8 5) 272 4864 vaida.strautnikiene@sodra.lt
Žydrūnas Žukauskas (8 5) 250 0871 zydrunas.zukauskas@sodra.lt
Eugenijus Žvybas (8 5) 250 0872 eugenijus.zvybas@sodra.lt
Skyriaus vedėjas » Nemunas Barauskas (8 5) 273 4715 nemunas.barauskas@sodra.lt
Patarėjas, turintis pavaldžių asmenų » Boris Budnikov (8 5) 210 8263 boris.budnikov@sodra.lt
Patarėjas » Kęstutis Butvilas (8 5) 273 4719 kestutis.butvilas@sodra.lt
Patarėjas » Regina Dagienė (8 5) 272 7569 regina.dagiene@sodra.lt
Patarėjas, turintis pavaldžių asmenų » Arvydas Jurgelevičius (8 46) 31 2386 arvydas.jurgelevicius@sodra.lt
Patarėjas » Saulius Lapinskas (8 5) 273 4719 saulius.lapinskas@sodra.lt
Patarėjas, turintis pavaldžių asmenų » Gaudentas Mikėnas (8 37) 39 5208 gaudentas.mikenas@sodra.lt
Patarėjas, turintis pavaldžių asmenų » Ričardas Šilas (8 45) 44 5957 ricardas.silas@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Vilija Bačionienė (8 444) 75069 vilija.bacioniene@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Miglė Bajorinienė (8 5) 273 4739 migle.bajoriniene@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Erlandas Barzda (8 389) 70097 erlandas.barzda@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Vitalij Bicic (8 380) 53854 vitalij.bicic@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Vida Čėplienė (8 343) 52402 vida.cepliene@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Raimundas Černiauskas (8 37) 39 5208 raimundas.cerniauskas@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Rūta Danielienė (8 37) 20 8593 ruta.danieliene@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Tatjana Ivach (8 46) 31 2386 tatjana.ivach@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Arvydas Jaskūnas (8 315) 69052 arvydas.jaskunas@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Mantas Karalevičius mantas.karalevicius@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Rimvydas Kavaliauskas (8 37) 39 5208 rimvydas.kavaliauskas@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Aldona Kiaulėnaitė (8 459) 35170 aldona.kiaulenaite@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Nijolė Kontrimienė (8 41) 52 5949 nijole.kontrimiene@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Ovidijus Kravčenka (8 342) 20945 ovidijus.kravcenka@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Darius Kybartas (8 449) 74358 darius.kybartas@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Aurelija Laučytė (8 5) 275 1439 aurelija.laucyte@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Audrius Liudvinavičius (8 37) 39 5208 audrius.liudvinavicius@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Olga Mazec (8 41) 52 5949 olga.mazec@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Tatjana Mažeiko (8 46) 31 2386 tatjana.mazeiko@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Ramūnas Maziliauskas (8 427) 61155 ramunas.maziliauskas@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Liudmila Mejer (8 5) 210 8107 liudmila.mejer@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Kęstutis Navionis (8 310) 31702 kestutis.navionis@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Mindaugas Petrutis (8 443) 26659 mindaugas.petrutis@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Nelia Račkovskaja (8 5) 278 9370 nelia.rackovskaja@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Gražina Rokienė (8 340) 63162 grazina.rokiene@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Andrejus Semionovas (8 445) 76362 andrejus.semionovas@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Ruslanas Simonaitis (8 46) 46 6103 ruslanas.simonaitis@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Donatas Skirelis (8 387) 66424 donatas.skirelis@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Romas Speičys (8 5) 250 0875 romas.speicys@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Artūras Stasiulevičius (8 5) 250 0872 arturas.stasiulevicius@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Rolandas Stepanovas (8 46) 31 2386 rolandas.stepanovas@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Aušra Steponavičiūtė (8 5) 272 7569 ausra.steponaviciute@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Tomas Striužas (8 450) 31053 tomas.striuzas@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Vida Tamulionienė (8 5) 210 8264 vida.tamulioniene@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Violeta Tuomienė (8 426) 61181 violeta.tuomiene@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Konstantin Varšavskij (8 5) 210 8105 konstantin.varsavskij@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Giedrius Vizbaras (8 5) 273 4739 giedrius.vizbaras@sodra.lt

Nerandate to ko ieškote? Pasirinkite tinkamiausią variantą informacijai gauti!