Teritoriniai-skyriai.png

Teritoriniai skyriai

Viešųjų pirkimų ir ūkio valdymo skyrius

Skyriaus informacija

Adresas: Konstitucijos pr. 12-101 LT-09308 Vilnius, Lietuva

Fakso numeris: +370 5 272 4254

El. paštas: info@sodra.lt


Viešųjų pirkimų ir ūkio valdymo skyrius
Konstitucijos pr. 12-101 LT-09308 Vilnius, Lietuva

Darbuotojų informacija

Pareigos Vardas, pavardė Telefono numeris El. paštas
Skyriaus vedėjas » Audronė Juknevičienė (8 5) 272 7598 audrone.jukneviciene@sodra.lt
Patarėjas » Bronislavas Čiulda (8 45) 46 0918 bronislavas.ciulda@sodra.lt
Patarėjas » Algis Paukštys (8 37) 39 5244 algis.paukstys@sodra.lt
Patarėjas » Vaidas Salys (8 46) 39 0795 vaidas.salys@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Sigitas Adomaitis (8 41) 52 5720 sigitas.adomaitis@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Edmundas Bačinskas (8 343) 97865 edmundas.bacinskas@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Rimantas Baranauskas (8 383) 54726 rimantas.baranauskas@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Vita Braškienė (8 5) 273 4703 vita.braskiene@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Sigitas Bukėnas (8 387) 66424 sigitas.bukenas@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Rimgaudas Butkevičius (8 46) 39 0795 rimgaudas.butkevicius@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Vitalija Drobelienė (8 5) 275 2984 vitalija.drobeliene@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Daiva Gavėnienė (8 389) 70094 daiva.gaveniene@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Violeta Jančiauskienė violeta.janciauskiene@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Jovita Jankūnaitė (8 5) 275 2984 jovita.jankunaite@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Arvydas Juknelis (8 343) 97865 arvydas.juknelis@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Svajūnas Kajokas (8 5) 210 8407 svajunas.kajokas@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Nerija Kasperavičienė (8 5) 272 7575 nerija.kasperaviciene@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Giedrė Keršulienė (8 5) 275 2984 giedre.kersuliene@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Vytautas Krištopaitis (8 5) 273 4735 vytautas.kristopaitis@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Vasilij Krivošejev (8 5) 210 8116 vasilij.krivosejev@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Agnietė Laukavičienė (8 5) 252 5990 agniete.laukaviciene@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Audronė Makauskienė (8 5) 272 3263 audrone.makauskiene@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Valdas Mickevičius (8 37) 39 5243 valdas.mickevicius@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Audrius Montvidas (8 5) 273 4522 audrius.montvidas@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Juozas Pilikonis (8 315) 56521 juozas.pilikonis@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Renata Radžiutė (8 5) 272 7598 renata.radziute@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Laimonas Statkevičius (8 45) 44 3451 laimonas.statkevicius@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Dalia Tubienė (8 449) 77110 dalia.tubiene@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Giedrė Urnikienė (8 46) 31 3781 giedre.urnikiene@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Miglė Varnauskienė (8 41) 52 5720 migle.varnauskiene@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Arūnas Venckūnas (8 5) 275 1074 arunas.venckunas@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Roma Žukienė (8 443) 27380 roma.zukiene@sodra.lt
Vyresnysis specialistas » Stanislovas Alejūnas (8 41) 52 5720 stanislovas.alejunas@sodra.lt
Vyresnysis specialistas » Vidas Biveinis (8 5) 273 4749 vidas.biveinis@sodra.lt
Vyresnysis specialistas » Rimantas Bražas (8 46) 39 0795 rimantas.brazas@sodra.lt
Vyresnysis specialistas » Vytautas Burakauskas (8 5) 210 8345 vytautas.burakauskas@sodra.lt
Vyresnysis specialistas » Romualdas Čiutas (8 5) 210 8389 romualdas.ciutas@sodra.lt
Vyresnysis specialistas » Vladas Drimba (8 444) 75069 vladas.drimba@sodra.lt
Vyresnysis specialistas » Edmundas Džiauta (8 443) 26659 edmundas.dziauta@sodra.lt
Vyresnysis specialistas » Vytautas Griškevičius (8 5) 252 5498 vytautas.griskevicius@sodra.lt
Vyresnysis specialistas » Vygantas Jankauskas (8 37) 39 5243 vygantas.jankauskas@sodra.lt
Vyresnysis specialistas » Daiva Kilijonienė (8 37) 39 5243 daiva.kilijoniene@sodra.lt
Vyresnysis specialistas » Ramūnas Kunčys ramunas.kuncys@sodra.lt
Vyresnysis specialistas » Valerijus Lapajevas (8 5) 273 4737 valerijus.lapajevas@sodra.lt
Vyresnysis specialistas » Vidutis Launikonis (8 342) 20944 vidutis.launikonis@sodra.lt
Vyresnysis specialistas » Sergej Lichomanov (8 5) 252 5413 sergej.lichomanov@sodra.lt
Vyresnysis specialistas » Ramūnas Luškevičius (8 5) 210 8375 ramunas.luskevicius@sodra.lt
Vyresnysis specialistas » Jonas Miknevičius (8 382) 52984 jonas.miknevicius@sodra.lt
Vyresnysis specialistas » Juozas Pajuodis (8 389) 61575 juozas.pajuodis@sodra.lt
Vyresnysis specialistas » Lolita Petkevičienė (8 5) 275 3105 lolita.petkeviciene@sodra.lt
Vyresnysis specialistas » Jonas Pupelis (8 340) 42243 jonas.pupelis@sodra.lt
Vyresnysis specialistas » Zenonas Rimkus (8 46) 39 0795 zenonas.rimkus@sodra.lt
Vyresnysis specialistas » Vitas Slauta (8 313) 52428 vitas.slauta@sodra.lt
Vyresnysis specialistas » Gediminas Steponas (8 422) 53050 gediminas.steponas@sodra.lt
Vyresnysis specialistas » Sigitas Žalkauskas (8 37) 39 5243 sigitas.zalkauskas@sodra.lt
Vyresnysis specialistas » Eugenijus Zinkus (8 446) 61958 eugenijus.zinkus@sodra.lt
Sargas » Violeta Kuzmickaitė (8 5) 275 3105 violeta.kuzmickaite@sodra.lt
Sargas » Algimantas Labuckas (8 5) 275 3105 algimantas.labuckas@sodra.lt

Nerandate to ko ieškote? Pasirinkite tinkamiausią variantą informacijai gauti!