Mok kambarys.png

Mokytojų kambarys

Noriu prisijungti prie 2019–2020 m. projekto

Norėdami prisijungti prie mūsų projekto, parašykite laišką el. paštu mokykloms@sodra.lt Registruotis į mokymus ir prisijungti prie projekto „Nepamiršk parašiuto“ galima el. paštu mokykloms@sodra.lt iki regione numatytos mokymų dienos.

Jų metu supažindinsime su valstybinio socialinio draudimo sistema, aptarsime svarbiausius jos aspektus, pristatysime parengtą medžiagą, atsakysime į Jūsų klausimus.

Pasibaigus mokymams jų dalyviams įteiksime kvalifikacijos kėlimą patvirtinančius pažymėjimus. 

Suskleisti
Mokymų grafikas

Artimiausiu metu mokymai projekto dalyviams neplanuojami. Norėdami prisijungti prie projekto „Nepamiršk parašiuto“ susisiekite su mumis el. paštu mokykloms@sodra.lt

Mokymai 2019–2020 m. projekto „Nepamiršk parašiuto“ dalyviams vyko rugsėjo-lapkričio mėnesiais Klaipėdoje, Utenoje, Šiauliuose, Pasvalyje, Panevėžyje, Mažeikiuose, Marijampolėje, Šilalėje, Alytuje, Kaune, Vilniuje.

Data Dalyviai

Rugsėjo 18 d.

(trečiadienis)

10 val.

Šiaulių regiono pedagogai, jaunimo reikalų koordinatoriai, projekto globėjai

Rugsėjo 19 d.

(ketvirtadienis)

10 val.

Panevėžio regiono pedagogai, jaunimo reikalų koordinatoriai, projekto globėjai

Rugsėjo 20 d.

(penktadienis)

10 val.

Utenos regiono pedagogai, jaunimo reikalų koordinatoriai, projekto globėjai

Rugsėjo 23 d.

(pirmadienis)

10 val.

Alytaus regiono pedagogai, jaunimo reikalų koordinatoriai, projekto globėjai

Rugsėjo 24 d.

(antradienis)

10 val.

Marijampolės regiono pedagogai, jaunimo reikalų koordinatoriai, projekto globėjai

Rugsėjo 25 d.

(trečiadienis)

10 val.

Kauno regiono pedagogai, jaunimo reikalų koordinatoriai, projekto globėjai

Spalio 1 d.

(antradienis)

10 val.

Vilniaus regiono pedagogai, jaunimo reikalų koordinatoriai, projekto globėjai

Spalio 21 d.

(pirmadienis)

10 val.

Klaipėdos regiono pedagogai, jaunimo reikalų koordinatoriai, projekto globėjai

Spalio 22 d.

(antradienis)

10 val.

Mažeikių regiono pedagogai, jaunimo reikalų koordinatoriai, projekto globėjai

Spalio 23 d.

(trečiadienis)

10 val.

Šilalės regiono pedagogai, jaunimo reikalų koordinatoriai, projekto globėjai

Lapkričio 5 d.

(antradienis)

13 val.

Pasvalio ir Biržų pedagogai, jaunimo reikalų koordinatoriai, projekto globėjai (papildomi mokymai).

Vieta: Pasvalio rajono savivaldybė, Vytauto Didžiojo a. 1, Pasvalys (II aukšto salė).


 

Suskleisti
Medžiaga

Čia rasite atnaujintą pamokoms reikalingą medžiagą – elektronines mokytojo leidinio ir moksleivio sąsiuvinio versijas, skaidres pamokai. Ši medžiaga skirta 2019–2020 mokslo metams.

Mokytojo leidinys (2019–2020 mokslo metai)
Mokinio sąsiuvinis (2019–2020 mokslo metai)
Skaidrės

 

Suskleisti
Prie projekto prisijungusios mokyklos

2019–2020 mokslo metais projekte dalyvavauja 180 mokymo įstaigų ir 224 pedagogai. Jiems rudenį organizuoti mokymai Klaipėdoje, Šilalėje, Mažeikiuose, Šiauliuose, Utenoje, Vilniuje, Kaune, Alytuje, Marijampolėje, Panevėžyje ir papildomi mokymai Pasvalyje.

2019–2020 m. projekto dalyviai:

 

  Eil. nr.

Regionas

Savivaldybė

Mokykla

Mokytojas

Globėjas

(„Sodra“)

 

1

Kauno

Kauno m.

Kauno Veršvų gimnazija

Naglis Jonuška

Daiva Jurkštaitytė

 

Renata Lincevičienė

 

2

Kauno Jono Pauliaus II gimnazija

Birutė Ambraziūnienė

 

3

Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija

Domas Boguševičius

 

Sigitas Nefas

 

4

Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija

Zita Aleksejevienė

 

Jolanta Česnienė

 

5

Kauno jėzuitų gimnazija

Laima Danilavičienė

 

6

Kauno J. Jablonskio gimnazija

Jurgita Fominienė

 

7

VDU „Rasos“ gimnazija

Inga Kublickienė

 

8

KTU inžinerijos licėjus

 

9

Kauno Antano Smetonos

Jurgita Vetrenkienė

 

10

Kauno Juozo Naujalio muzikos

Beatričė Bučiūnienė

 

11

Kauno Jono Basanavičiaus

Dainora Budreikienė

 

Greta Budreikaitė

 

12

Kauno Rokų gimnazija

Vaida Valiuvienė

 

13

Kauno „Santaros“ gimnazija

 

Silva Poškuvienė

 

Danutė Jarmalavičienė

 

14

KTU inžinerijos licėjaus filialas

Ilona Tamošiūnienė

 

15

Kauno technikos profesinio mokymo centras

 

Birutė Zakarauskienė

 

16

Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija

Ramunė Žėkienė

 

17

Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjus

Danutė Vilkienė,

mokytoja

 

Algirdas Keblikas

 

18

Kauno „Vyturio“ gimnazija

Violeta Beišienė

 

Sandra Paštuolytė

 

 

19

Kauno Juozo Grušo meno gimnazija

 

20

Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokykla

Laima Mazilevskienė

 

Meilė Vizbarienė

 

 

21

Kauno „Saulės“ gimnazija

Laima Girdauskienė

 

 

22

Kauno r.

Kauno r. Piliuonos gimnazija

Ingrida Poškienė

Jolita Masionienė

 

23

Kauno r. Akademijos U. Karvelis gimnazija

Daiva Makutėnienė

 

 

24

Kauno r. Babtų gimnazija

Danutė Marija Dulskienė

 

 

25

Kauno r. Domeikavos gimnazija

Darius Starkus

 

 

26

Garliavos Juozo Lukšos gimnazija

Aušra Laurynaitienė

 

 

27

Kauno r. Vandžiogalos gimnazija

Irena Skališienė

 

28

Kėdainių r.

Kėdainių šviesioji gimnazija

Lilė Žukauskienė

 

Gita Dainelienė

 

29

Kėdainių „Atžalyno“ gimnazija

Audra Rutkauskienė

 

 

30

Kėdainių r. Akademijos gimnazija

Daiva Barauskienė

 

 

31

Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazija

Asta Cironkienė

 

32

Josvainių gimnazija

Sigita Rukšėnienė

 

33

Jonavos r.

Jonavos Senamiesčio gimnazija

Giedrė Bazilevičienė

 

34

Jonavos Jeronimo Ralio gimnazija

Rūta Strumilienė

 

 

35

Jonavos r. Bukonių mokykla - daugiafunkcinis centras.

Daiva Židonienė

 

36

Kaišiadorių r.

Kaišiadorių r. Žiežmarių gimnazija

Jūratė Skarakodienė

 

 

37

Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Rita Marozienė

 

 

38

Panevėžio

Panevėžio r.

Panevėžio r. Velžio gimnazija

Asta Klydžienė

Rita

Krikštaponienė

 

39

Panevėžio r. Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija

Rūta Adamkevičienė

 

40

Panevėžio m

Panevėžio 5-oji gimnazija

 

Jelena Užalinskienė,

 

Elvira Vaisiauskienė

 

Ligita Kuokalienė

 

41

Panevėžio V. Žemkalnio gimnazija

 

42

Panevėžio Juozo Miltinio gimnazija

Giedrė Valaitienė

 

43

Panevėžio „Vilties“ progimnazija

Asta Sakalienė

 

44

Panevėžio Šaltinio progimnazija

Rita Paurazienė

 

45

Panevėžio M. Karkos pagrindinė mokykla

Irena Jasiūnienė

 

 

46

Panevėžio Vyturio progimnazija

Vaida Bakšienė

 

47

Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija

Dainora Raudienė

 

48

Panevėžio Juozo Balčikonio gimnazija

Sigita Šimonienė

 

49

Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija

Audronė Dailidėnienė

 

50

Rokiškio r.

Rokiškio suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras

Edita Danienė

Rasa

Kavaliauskienė

 

51

Biržų r.

Biržų „Saulės“ gimnazija

Rima Mikalajūnienė

Lydija

Linkienė

 

52

Biržų „Aušros“ pagrindinė mokykla

Raimonda Bertašienė

 

53

Biržų rajono Vabalninko Balio Sruogos gimnazija

Vida Gaidelionienė

 

Audronė Štirvydienė

 

Nijolė Morkvėnienė

 

54

Biržų „Atžalyno“ pagrindinė mokykla

Rimantas Mikoliūnas

 

Nijolė Jurkonienė

 

55

Biržų rajono Papilio ir Pačeriaukštės Petro Poškaus pagrindinė mokykla

Jurgita Sereikienė

 

56

Biržų rajono Kratiškių mokykla-daugiafunkcis centras

Ilona Pavilionienė

 

Jurgita Narvidaitė-Varžinskienė

 

57

 

Biržų technologijų ir verslo mokymo centras, Vabalninko skyrius

Dalia Liaukevičienė

 

Valentina Jarutienė

 

Violeta Vilkelienė

 

Sigutė Sakalauskienė

 

Genė Kanaitienė

 

Vilma Indriliūnaitė

 

Danguolė Repečkienė

 

Grazvyda Kubilienė

 

58

Pasvalio r.

Pasvalio Petro Vileišio gimnazija

Gitana Kruopienė

Rima

Nemanienė

 

Monika Grigaliūnienė

 

Asta Stipinienė

 

59

Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazija

Danguolė Venckuvienė

 

60

Pasvalio rajono Pumpėnų gimnazija

Laimutė Skoblickaitė

 

61

Pasvalio rajono Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazija

Virginija Giedrienė

 

Lilijana Ališauskienė

 

62

Pasvalio rajono Vaškų gimnazija

Ingrida Beinorienė

 

 

 

Nida Butėnienė

 

63

Pasvalio r. Krinčino Antano Vienažindžio pagrindinė mokykla.

 

 

 

Egidijus Lungis

 

 

Eglė Mitkienė

 

64

Pasvalio r. Saločių Antano Poškos pagrindinė mokykla

 

Dovilė Srėbalienė

 

Roma Jakubonienė

 

65

Pasvalio "Riešuto" mokykla

Klaudijus Ulskis

 

Virginija Bručienė

 

Audronė Krištapavičiūtė

 

Jolanta Kondrotienė

 

66

Vilniaus

Vilniaus m.

Vilniaus „Laisvės“ gimnazija

Vaidas Mockevičius

Laimis Jonutis

 

67

Vilniaus „Židinio“ suaugusiųjų  gimnazija

Inga Raudeliūnienė

 

 

Danguolė Stankevičienė

 

 

Sonata Astrauskienė

 

 

Andrius Guzėjus

 

 

68

 

„Saulės“ privati gimnazija

Neringa Urbonavičienė

 

 

Daiva Strielkūnienė

 

 

69

Vilniaus Licėjus

 

70

Vilniaus statybininkų rengimo centras

Živilė Liškauskaitė

 

 

71

Grigiškių "Šviesos" gimnazija

Edita Šarkienė

 

Ramunė Ščeglinskaitė

 

72

Vilniaus Gabijos gimnazija

Laura Stašauskienė

 

 

73

Vilniaus Mykolo Biržiškos gimnazija

Saulė Čepononienė

 

74

Vilniaus Lazdynų mokykla

Elada Stasiulevičienė

 

75

Vilniaus Sofijos Kovalevskajos gimnazija

 

76

 

Vilniaus Karoliniškių gimnazija

 

Lina Rimkuvienė

 

77

 

Vilniaus J.Basanavičiaus gimnazija

 

 

78

 

Vilniaus Salininkų gimnazija

 

Vaida Liubertienė

 

79

 

Vilniaus šv. Kristoforo gimnazija

 

Lijana Pocienė

 

80

VšĮ „Vaivorykštės tako“ gimnazijos

Vilniaus filialas

 

Vytautas Verikas

 

81

 

Vilniaus Fabijoniškių mokykla

 

Algirdas Baltuškonis

 

82

 

Vilniaus Pilaitės gimnazija

 

Rasa Juodviršienė

 

83

 

Vilniaus Vasilijaus Kačialovo gimnazija

 

Jelena Kustova

 

 

84

 

Vilniaus Santaros gimnazija

 

 

85

 

Vilniaus Aleksandro Puškino mokykla

 

 

86

 

Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazija

 

Danutė Bareikienė

 

 

87

 

Vilniaus jėzuitų gimnazija

 

 

88

 

Vilniaus Meridiano tarptautinė mokykla

 

 

89

Vilniaus r.

 

Vilniaus r. Valčiūnų gimnazija

 

Ina Miloš

 

 

90

 

Vilniaus r. Lavoriškių St. Batoro gimnazija

Eleonora Mašaro

Laimi Jonutis,

Eugenijus Jurša

 

91

 

Vilniaus r. S. Moniuškos Kalvelių gimnazija

 

Romuald Seniut

 

 

92

Šalčininkų r.

 

Šalčininkų r. Butrimonių A. Krepštul gimnazija

 

Jolanta Lebed

 

93

 

Šalčininkų r. Dieveniškių Adomo Mickevičiaus gimnazija

 

Danuta Staniul

 

94

Trakų r.

 

Trakų Vytauto Didžiojo gimnazija

 

Jūratė Leščinskienė

 

 

95

 

Trakų r. Rūdiškių gimnazija

 

Elena Červiak

 

 

96

 

Trakų r. Onuškio Donato Malinausko gimnazija

 

Nijolė Česnulevičienė

 

97

Elektrėnai

 

Elektrėnų profesinio mokymo centras

 

Jolita Daunoravičienė

 

 

98

Alytaus

Alytaus m.

Alytaus šv. Benedikto gimnazija

Vita Pušinskaitė

 

Ida

Verslovienė

 

99

Alytaus Adolfo Ramanausko - Vanago gimnazija

Rūta Mockevičienė

 

100

Alytaus Putinų gimnazija

Jolita Noruvienė

 

 

101

Alytaus Jotvingių gimnazija

Virginija Klusevičienė

 

 

102

Alytaus r.

Alytaus r. Miroslavo gimnazija

Zita Rutkauskienė

 

103

Prienų r.

Prienų „Žiburio“ gimnazija

Laima Raudonikienė

Daiva

Grinienė

 

104

Varėnos r.

Varėnos „Ąžuolo“ gimnazija

Rita Lysenko

Ida

Verslovienė

 

105

Druskininkai

Druskininkų savsav„Sodrai“ teikiamas pranešimas apie savarankiškai dirbančius asmenis.ivaldybės Viečiūnų progimnazija

Aurelija Vilūnienė

 

106

Mažeikių

Mažeikių r.

Mažeikių Gabijos gimnazija

Rima Skrodenytė

Jūratė

Lupeikienė

 

107

Sedos Vytauto Mačernio gimnazija

Laima Steponkevičienė

Ernesta

Jasienė

 

 

108

Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazija

Rima Meldaikienė

 

109

Mažeikių Kalnėnų progminazija

Vilma Riaukienė

 

Jūratė

Lupeikienė

 

110

Akmenės r.

Akmenės gimnazija

KęstutisNorvaišas

Simona

Vaikasaitė

 

111

Papilės Simono Daukanto gimnazija

Genovaitė Bičiušienė

 

112

Telšių r.

Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija

Irena Kačinauskaitė

Edita

Drimbienė

 

113

Vincento Borisevičiaus gimnazija

Liana Liubienė

 

114

Telšių „Džiugo“ gimnazija

Vilija Valauskienė

 

115

Plungės r.

Plungės technologijų ir verslo mokykla

Daiva Bartkuvienė

Alma

Šaulienė

 

116

Plungės „Ryto“ pagrindinė mokykla

 

117

Plungės rajono Žemaičių Kalvarijos Motiejaus Valančiaus  gimnazija

Bronius Kleinauskas

 

118

Plungės rajono Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazija

Daiva Gramalienė

 

 

119

Rietavo r.

Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija

Diana Liutkuvienė

 

Raimonda Katauskienė

 

120

Utenos

Utenos r.

Utenos Dauniškio gimnazija

Asta Adiklienė

Ramunė Rumbutytė Muchlia

 

121

Utenos "Saulės" gimnazija

Palmira Rudėnienė

 

122

Utenos r. Užpalių gimanazija

Aušra Karosienė

 

123

Utenos kolegija

Rasa Bražulienė

 

124

Ukmergės r.

Želvos gimnazija

Edita Motiejūnienė

Šarūnas

Prušinskas

 

 

 

 

 

125

Ukmergės r. Taujėnų gimnazija

Daiva Židonienė

 

 

126

Anykščių r.

Svėdasų Juozo Tumo-Vaižganto gimnazija

Gražina Gvozdaitė

Natalija

Daukšienė

 

127

Anykščių Jono Biliūno gimnazija

Almyra Sabaliauskaitė

 

Alina Žvirblienė

 

128

Anykščių r. Troškūnų Kazio Inčiūros gimnazija

Gintarė Jankauskienė

 

129

Visaginas

Visagino „Žiburio“ pagrindinė mokykla

Anastasija Muchajeva

Valentina

Koncevičienė

 

130

Visagino „Atgimimo“ gimnazija

Irina Merežnikova

 

131

Molėtų r.

Molėtų gimnazija

Valerija Mateikienė

Rita

Golubickienė

 

132

Molėtų rajono Alantos gimnazija

Dalia Rudėnienė

 

133

Molėtų r. Giedraičių Antano Jaroševičiaus gimnazija

Donata Vertinskienė

 

134

Ignalinos r.

Ignalinos gimnazija

Vida Stundžiaitė

Angelė

Nalivaikienė

 

135

Ignalinos r. Didžiasalio „Ryto“ gimnazija

Darius Vitėnas

 

136

Zarasų r.

Zarasų r. Antazavės Juozo  Gruodžio gimnazija

Jovita Vainikevičiūtė

Romanas

Achranovičius

 

137

P. Širvio progimnazija

Birutė Graužinienė

 

138

Švenčionių r.

Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija

Vilija Jaksebogienė

 

Aušra

Vilkuotienė

 

139

Švenčionių rajono Pabradės „Ryto“ gimnazija

Rita Jedik

 

140

Marijampolės

Vilkaviškio r.

Vilkaviškio „Aušros" gimnazija

Rasa Laukaitienė

Simona

Čiuplienė

 

 

Daiva Tartėnienė

 

 

Marytė Mockienė

 

141

Vilkaviškio r. Gražiškių gimnazija

Vilma Valavičienė

 

 

Romena Balsienė

 

 

142

Vilkaviškio r. Giedrių jaunimo ir suaugusiųjų mokykla

Liuda Mikelaitienė

 

Jolita Vainauskienė

 

143

Vilkaviškio r. Pilviškių „Santakos“ gimnazija

Daiva Šeštakauskienė

 

144

Marijampolės r.

Marijampolės Sūduvos gimnazija

Rasa Tumosienė

Rasa

Kartavičienė

 

145

Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija

 

Živilė Myru

 

146

Šakių r.

Šakių rajono Griškabūdžio gimnazija

Vida Čeplevičienė

Darius

Matusa

 

147

Šakių „Žiburio“ gimnazija

Daiva Palukaitienė

 

Ligita Kajackienė

 

148

Šakių r. Lukšių Vinco Grybo gimnazija

Algimanta Kazlauskienė

 

149

Kazlų Rūda

Kazlų Rūdos sav. Plutiškių gimnazija

Liucija Naginionienė

 

 

 

150

Šiaulių

Šiaulių m.

Šiaulių universiteto gimnazija

Kristina Nosamienė

Danguolė

Morkūnienė

 

151

Šiaulių Stasio Šalkauskio gimnazija

Regina Petraitienė

 

Reda Veikšaitė

 

Aušra Stonytė-Margienė

 

Neringa Čekanauskienė

 

 

152

Šiaulių „Santarvės“ gimnazija

 

153

Šiaulių „Saulėtekio“ gimnazija

Vilma Endrikienė

 

Irma Žemaitienė

 

154

Šiaulių Romuvos gimnazija

Simona Zonienė

 

155

Šiaulių Juliaus Janonio gimnazija

Gitana Kazimieraitienė

 

156

Pakruojo r.

Pakruojo „Atžalyno“ gimnazija

Gražina Gasiūnienė

Laima

Ivanauskienė

 

157

Šiaulių r.

Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazija

Jūratė Čaplinskienė

 

158

Šiaulių rajono Gruzdžių gimnazija

Rasa Švobaitė

 

Rosita Veikalienė

 

159

Šilalės

Šilalės r.

Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazija

Dalia Kubaitienė

Danutė

Irtmonienė

 

Raimundas Krompalcas

 

160

Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija

Lina Ivanauskaitė-Bertašienė

 

161

Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija

Nomeda Kasmauskaitė

 

162

Raseinių r.

Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija

Lilija Jurkienė

 

Vilma Jokubauskienė

 

163

Prezidento Jono Žemaičio gimnazija

Gražina Žalkauskienė

 

164

VšĮ Raseinių technologijos ir verslo mokykla

Danutė Asauskienė

 

165

Jurbarko r.

Jurbarko rajono Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazija

Svietlana Mickuvienė

 

 

Rasa Klasauskaitė

 

166

Pagėgiai

Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazija

Vida Šveikauskienė

 

Robertas Maziliauskas

 

Ingrida Juciūtė

 

167

Tauragės r.

Tauragės Tarailių progimnazija

Edita Kazlauskienė

 

 

168

Klaipėdos

Klaipėdos m.

Klaipėdos Vydūno gimnazija

Vaida Janavičienė

Odeta

Gaudutytė

 

169

Klaipėdos technologijų mokymo centras

Reda Veličkaitė

 

170

Klaipėdos „Ąžuolyno“ gimnazija

 

Inga Greblikienė

 

 

171

Klaipėdos turizmo mokykla

Eglė Tutlienė

 

 

Vilma Einikienė

 

Rima Buivydienė

 

 

172

Klaipėdos „Žemynos“ gimnazija

Daiva Leskauskienė

 

173

Klaipėdos „Varpo“ gimnazija

Irena Pluškienė

 

 

Linara Jonikienė

 

174

Baltijos gimnazija

Laima Krasauskienė

 

 

175

Klaipėdos paslaugų ir verslo mokykla

Laimutė Gegieckienė

 

 

176

Klaipėdos vaikų laisvalaikio centras, klubas „Liepsnelė“

 

177

Palanga

Palangos moksleivių klubas. Lyderystės ir verslumo klubas

 

178

 

 

 

 

Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla

Lina Kunickienė

 

 

 

Jolanta Čėsnienė

 

 

Daiva Latožienė

 

179

Šilutės r.

Šilutės profesinio mokymo centras

Bronislava Valančienė

Ramutė

Bielskienė

 

180

Kretingos r.

Kretingos Pranciškonų gimnazija

Laima Kareivienė

Daiva

Motiejaitienė

 

Inga Būgienė

 

                                                                                                               

Suskleisti
2018–2019 m. projekto archyvas

2018–2019 mokslo metais prie projekto prisijungė ir jame dalyvavo 139 mokymo įstaigos ir 155 pedagogai. Jiems 2018 m. rugpjūčio-spalio mėnesiais organizuoti mokymai Klaipėdoje, Šilalėje, Mažeikiuose, Šiauliuose, Utenoje, Vilniuje, Kaune, Alytuje, Marijampolėje.

2018–2019 m. projekto dalyviai:

 

Regionas

Savivaldybė

Gimnazija

Mokytojas - projekto „Nepamiršk parašiuto“ ambasadorius

Globėjas

„Sodros“ darbuotojas

1.

Klaipėda

Klaipėdos m.

Klaipėdos Vydūno gimnazija

Vaida Janavičienė

Odeta Gaudutytė

2.

Klaipėdos Hermano Zudermano gimnazija

Rita Kačinienė

Daiva Rimeikienė

3.

Klaipėdos „Ąžuolyno“ gimnazija

Reda Veličkaitė

4.

Klaipėdos turizmo mokykla

Eglė Tutlienė

5.

Klaipėdos paslaugų ir verslo mokykla

Laimutė Gegieckienė

6.

Klaipėdos vaikų laisvalaikio centras, klubas „Liepsnelė“

7.

Klaipėdos „Žemynos“gimnazija

Daiva Leskauskienė

8.

Klaipėdos turizmo mokykla

Vilma Einikienė

9.

Šilutė

Šilutės žemės ūkio mokykla

Bronislava Valančienė

Ramutė Bielskienė

10.

Šilutės jaunimo ir suaugusiųjų mokymo centras

Selestina Saudargienė

11.

Gargždai

Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazija

Ilma Agajan

Iveta Prialgauskienė

Ingrida Jančauskienė

12.

Vilnius

Vilniaus r.

Vilniaus r. Paberžės „Verdenės“ gimnazija

Violeta Kaziūnienė

Laimis Jonutis

13. Vilniaus r.  Rudaminos F.  Ruščico gimnazija Agneška Bogumilo Ernesta Gaubaitė
14.

Vilniaus m.

Vilniaus Pilaitės gimnazija

Rasa Juodviršienė

Laimis Jonutis/ Jurgita Leikienė

15.

Vilniaus Karoliniškių gimnazija

Lina Rimkuvienė

16.

Vilniaus Radvilų gimnazija

17. Vilniaus Jono Basanavičiaus gimnazija
18.

„Saulės“ privati gimnazija

Daiva Strielkūnienė

19.

Vilniaus šv. Kristoforo gimnazija

Lijana Pocienė

20.

Vilniaus licėjus

Daiva Strielkūnienė

21.

Vilniaus Aleksandro Puškino mokykla

Jelena Kustova

Nadežda Petrik

22.

Vilniaus Vasilijaus Kačialovo gimnazija

23.

Vilniaus „Santaros“ gimnazija

24.

Vilniaus Gabijos gimnazija

Laura Stašauskienė

Laimis Jonutis

25.

Vilniaus Sofijos Kovalevskajos gimnazija

Elada Stasiulevičienė

26.

Vilniaus Lazdynų mokykla

27.

Vilniaus Jono Pauliaus II gimnazija

Božena Korvin-Piotrovska

28.

Vilniaus „Laisvės“ gimnazija

Mindaugas Vilkaitis

29.

Vilniaus Užupio gimnazija

Giedrė Dulkaitė

30.

Elektrėnai

Elektrėnų „Versmės“ gimnazija

Aurelija Griščenkienė

Ernesta Gaubaitė

31.

Šalčininkų r.

Šalčininkų r. Butrimonių A. Krepštul gimnazija

Jolanta Lebed

Antonina Miliauskienė

32.

Trakai

Trakų r. Onuškio Donato Malinausko gimnazija

Nijolė Česnulevičienė

Ernesta Gaubaitė

33.

Trakų r. Rūdiškių gimnazija

Elena Červiak

34.

Marijampolė

Šakių r.

Šakių rajono Griškabūdžio gimnazija

Vida Čeplevičienė

Darius Matusa

Jūratė Šnipienė

35.

Šakių rajono Lukšių Vinco Grybo gimnazija

Irena Lukšienė

36.

Šakių „Žiburio“ gimnazija

Daiva Palukaitienė

Ligita Kajackienė

37.

Marijampolė

Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija

Živilė Myru

Rasa Kartavičienė

38.

Liudvinavo Kazio Borutos gimnazija

Rima Lukoševičienė

39.

Igliaukos Anzelmo Matučio gimnazija

40.

Marijampolės Sūduvos gimnazija

Rasa Tumosienė 

41.

Vilkaviškis

Vilkaviškio r. Giedrių jaunimo ir suaugusiųjų mokykla

Liuda Mikelaitienė

Simona Čiuplienė

Jolita Vainauskienė

42.

Vilkaviškio r. Gražiškių gimnazija

Vilma Valavičienė

Romena Viliušienė

43.

Vilkaviškio „Aušros“ gimnazija

Daiva Tartėnienė

Marytė Mockienė

44.

Vilkaviškio r. Pilviškių „Santakos“ gimnazija

Daiva  Šeštakauskienė

45.

Kazlų Rūda

Kazlų Rūdos savsav„Sodrai“ teikiamas pranešimas apie savarankiškai dirbančius asmenis.. Plutiškių gimnazijos

Liucija Naginionienė

Rasa Kartavičienė

46.

Kalvarijos savivaldybė

Sangrūdos gimnazija

Kristina Savickienė

47.

Kalvarijos gimnazija

Daura Jonylienė

48.

Kaunas

Kauno m.

VDU „Rasos“ gimnazija

Inga Kublickienė

Gita Dainelienė, Daiva Kursevičė

49.

Kauno jėzuitų gimnazija

Laima Danilavičienė

50.

Kauno Jono Pauliaus II gimnazija

Birutė Ambraziūnienė 

51.

Kauno Jono Jablonskio gimnazija

Margarita Liekienė

52.

Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija

Beatričė Bučiūnienė

53.

Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija

Audronė Baronienė

Domas Boguševičius

Sigitas Nefas

54.

Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjus

Danutė Vilkienė

55.

Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija

Zita Aleksejevienė

Jolanta Česnienė

56.

Kauno „Vyturio“ gimnazija

Violeta Beišienė

57. KTU gimnazija Jūratė Jarmalauskienė
58.

Kauno „Saulės“ gimnazija

Andrėja Adašiūnienė

59.

Kauno „Santaros“ gimnazija

Silva Poškuvienė

Danutė Jarmalavičienė

60.

Kauno Jono Basanavičiaus gimnazija

Dainora Budreikienė

61.

Kauno Prano Daunio ugdymo centras

Jolanta Strebeikienė

Daiva Ruočkienė

Žydruolė Černiauskienė

Lina Vitkuvienė

62. Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokykla

Laima Mazilevskienė

Meilė Vizbarienė

Gita Dainelienė, Daiva Kursevičė
63.

Kauno r.

Karmėlavos Balio Buračo gimnazija

Jurgita Stripeikienė

Gita Dainelienė,

Jolita Masionienė

64.

Domeikavos gimnazija

Darius Starkus

65.

Kauno r. Babtų gimnazija

Danutė Marija Dulskienė

66.

Kauno rajono Akademijos U. Karvelis gimnazija

Daiva Makutėnienė

67.

Kauno rajono Vandžiogalos gimnazija

Irena Skališienė

68.

Kauno r. Piliuonos gimnazija

Ingrida Poškienė

69.

Kauno r. Raudondvario gimnazija

Daiva Vaitkienė

70.

Jonava

Jonavos Senamiesčio gimnazija

Giedrė Bazilevičienė

Alina Batulevičienė

71.

Jonavos Jeronimo Ralio gimnazija

Rūta Strumilienė

72.

Kėdainių r.

Kėdainių „Atžalyno“ gimnazija

Audra Rutkauskienė.

73.

Kėdainių r. Šėtos gimnazija

Vijolė Glebauskienė

74.

Kėdainių Šviesioji gimnazija

Lilė Žukauskienė

75. Kėdainių rajono Josvainių gimnazija Sigita Rukšėnienė
76.

Kaišiadorių r.

Žiežmarių gimnazija

Jūratė Sarakodienė

77.

Kruonio gimnazija

Asta Chmeliauskienė

78.

Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Rita Marozienė

79.

Rumšiškių A. Baranausko gimnazija

Vita Braziulienė

80.

Utena

Utena

Utenos Dauniškio gimnazija

Inga Tutkienė

Ramunė Rumbutytė-Muchlia

Asta Adiklienė

Aušra Keraitė-Peldžiuvienė

81.

Ukmergės

r.

Želvos gimnazija

Edita Motiejūnienė

Šarūnas Prušinskas

82.

Ukmergės rajono Taujėnų gimnazija

Daiva Židonienė

83.

Molėtų r.

Giedraičių Antano Jaroševičiaus gimnazija

Donata Vertinskienė

Rita Golubickienė

84.

Molėtų gimnazija

Valerija Mateikienė.

85.

Molėtų rajono Alantos gimnazija

Dalia Rudėniene

86.

Anykščių r.

Anykščių Jono Biliūno gimnazija

Almyra Sabaliauskaitė

Natalija Daukšienė

Alina Žvirblienė

87.

Svėdasų Juozo Tumo-Vaižganto gimnazija

Gražina Gvozdaitė

88.

Anykščių r. Troškūnų Kazio Inčiūros gimnazija

Gintarė Jankauskienė

Vilma Buivydienė

89.

Ignalinos r.

Ignalinos gimnazija

Vida Stundžiaitė

Angelė Nalivaikienė

90.

Švenčionių r.

Švenčionių rajono Pabradės „Ryto“  gimnazija

Rita Jedik

Aušra Vilkuotienė

91.

Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija

Vilija Jaksebogienė

92.

Švenčionių r. Švenčionėlių Mindaugo gimnazija

Jurgita Politienė

93.

Zarasų r.

Zarasų r. Antazavės Juozo Gruodžio gimnazija

Jovita Vainikevičiūtė

Romanas Achranovičius

94.

Visaginas

Visagino „Atgimimo“ gimnazija

Irina Merežnikova

Valentina Koncevičienė

95.

Šiauliai

Šiaulių m.

VšĮ Šiaulių universiteto gimnazija

Kristina Nosamienė

Danguolė Morkūnienė

96.

Šiaulių Didždvario gimnazija

Asta Andžiuvienė

97.

Šiaulių S. Šalkauskio gimnazija

Aušra Stonytė-Margienė

Reda Veikšaitė

Regina Petraitienė

98.

Šiaulių „Saulėtekio“ gimnazija

Vilma Krankalienė

Irma Žemaitienė

99. Šiaulių Juliaus Janonio gimnazija Gitana Kazimieraitienė  
100.

Šiaulių „Romuvos“ gimnazija

Simona Zonienė

Laima Ivanauskienė

101.

Šiaulių r.

Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazija

Jūratė Čaplinskienė

102.

Šiaulių r. Gruzdžių gimnazija

Loreta Jokubaitienė

103. Joniškio „Aušros“ gimnazija Vilma Kubilinskaitė
104.

Kelmės r.

„Kražantės“ progimnazija

Laima Kareivienė

105.

Kelmės r. savivaldybės saugusiųjų mokymo centras

Vida Barauskienė

Laima Ivanauskienė

106.

Panevėžys

Panevėžio m.

Panevėžio 5-oji gimnazija

Ligita Kuokalienė

Rita Krikštaponienė

107.

Panevėžio Vytauto Žemkalnio gimnazija

108.

Panevėžio r.

Panevėžio r. Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija

Rūta Adamkevičienė

109.

Panevėžio r. Velžio gimnazija

Asta Klydžienė

110.

Šilalė

Šilalės

r.

Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija

Jurgita Rumšienė

Danutė Irtmonienė

111.

Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazija

Raimundas Krompalcas

Eglė Kvietkauskaitė

Dalia Kubaitienė

112.

Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija

Aušra  Jančauskienė

113.

Raseinių r.

Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija

Audra Samienė

Laimutė Rudžionytė

114.

VšĮ Raseinių technologijos ir verslo mokykla

Danutė Asauskienė

Laimutė Rudžionytė

115.

Ariogalos gimnazija

Laima Siliūnienė

116.

Tauragės r.

Tauragės r. Žygaičių gimnazija

Ineta Maziliauskienė

Robertas Norvainas

Arūnas Ramanauskas

117. Tauragės profesinio rengimo centras  Vilma Liorančienė  
118.

Jurbarko r.

Jurbarko r. Antano ir Jono Juškų gimnazija

Svietlana Mickuvienė

Alvydas Šimaitis

Rasa Klasauskaitė

119.

Pagėgiai

Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazija

Vida Šveikauskienė

Robertas Norvainas

Loreta Vytuvienė

120.

Pagėgių savivaldybės Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazija

Loreta Stonienė

121.

Alytus

Alytaus m.

Alytaus Adolfo Ramanausko - Vanago gimnazija

Rūta Mockevičienė

Ida Verslovienė

122.

Alytaus Putinų gimnazija

Jolita Noruvienė

123.

Alytaus r.

Alytaus r. Simno gimnazija

Danguolė Grėbliūnienė

124.

Alytaus r. Butrimonių gimnazija

Jonė Poliakienė

Vilma Mielaikienė 

125.

Varėnos r.

Varėnos „Ąžuolo“ gimnazija

Rita Lysenko

Danguolė Šinkonienė

126.

Druskininkai

Druskininkų „Ryto“ gimnazija

Daiva Vasiljevienė

Renė Vavženavičienė

127.

Prienai

Prienų „Žiburio“ gimnazija

Laima Raudonikienė

Daiva Grinienė

128.

Lazdijų  r.

Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija

Jūratė Kvedarienė

Daiva Pileckienė

129.

Lazdijų r. Seirijų A.Žmuidzinavičiaus gimnazija

Laima Bielevičienė

130.

Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija

Gitana Čiurlionienė

131.

Mažeikiai

Mažeikių r.

Mažeikių Kalnėnų pagrindinė mokykla

Edita Jagminienė

Jūratė Lupeikienė

132.

Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazija

Rima Meldaikienė

Ernesta Jasienė

133. Mažeikių Gabijos gimnazija Rima Skrodenytė  
134.

Telšių r.

Telšių „Džiugo“ gimnazija

Jolanta Viršilienė

Vilija Vasiliauskienė

Edita Drimbienė

135.

Rietavo r.

Rietavo sav. Tverų gimnazija

Elena Jurkuvienė

Alma Šaulienė

      

136.

Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija

Dina Liutkuvienė

Vilma Pociuvienė

Raimonda Katauskienė

137. Plungės r. Plungės technologijų ir verslo mokykla Daiva Bartkuvienė

Simona Vaikasaitė

138.

Akmenės r.

Papilės Simono Daukanto gimnazija Genovaitė Bičiušienė

139.

Akmenės gimnazija

Kęstutis Norvaišas

Suskleisti
Atnaujinimo data: 2019-11-13
Ar informacija naudinga?

Nerandate to ko ieškote? Pasirinkite tinkamiausią variantą informacijai gauti!