Korupcija-ir-nesazininga-veikla.png

Valstybinio socialinio draudimo fondo administravimo įstaigų vadovų nusišalinimai

Nusišalinimai

Mantas Bagočius, Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos Klaipėdos skyriaus direktorius, 2021 m. lapkričio 12 d. pateikė prašymą „Dėl aplinkybių, keliančių privačių interesų konfliktą ir nusišalinimo“ ir 2021 m. lapkričio 18 d. Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos direktoriaus įsakymu buvo nušalintas nuo sprendimų, susijusių su galimu tarnybiniu nusižengimu.


​Jurgita Bumbulienė, Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos Kauno skyriaus direktorė, 2021 m. lapkričio 29 d. pateikė tarnybinį pranešimą „Dėl aplinkybių, keliančių galimą privačių interesų konfliktą ir nusišalinimo“ ir 2021 m. gruodžio 1 d. Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos direktoriaus įsakymu buvo nušalinta nuo sprendimų, susijusių su galimais tarnybiniais nusižengimais.


​Mantas Bagočius, Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos Klaipėdos skyriaus direktorius, 2021 m. lapkričio 29 d. pateikė prašymą „Dėl aplinkybių, keliančių privačių interesų konfliktą ir nusišalinimo“ ir 2021 m. gruodžio 1 d. Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos direktoriaus įsakymu buvo nušalintas nuo sprendimų, susijusių su galimais tarnybiniais nusižengimais.


Alfonsas Petrauskas, Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos Panevėžio skyriaus direktorius, 2021 m. gruodžio 2 d. pateikė tarnybinį pranešimą „Dėl nusišalinimo“ ir 2021 m. gruodžio 3 d. Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos direktoriaus įsakymu buvo nušalintas nuo sprendimų, susijusių su galimais tarnybiniais nusižengimais.

Suskleisti
Atnaujinimo data: 2021-12-03
Ar informacija naudinga?

Nerandate to ko ieškote? Pasirinkite tinkamiausią variantą informacijai gauti!