Naujienos.png

VMI ir „Sodra“ klientus Kazlų Rūdoje aptarnauja tik nuotoliniu būdu

2020 m. spalio 20 d.
computer.jpg

Nuo spalio 21 d. Kazlų Rūdoje visas paslaugas VMIVMIValstybinė mokesčių inspekcija. Daugiau informacijos - www.vmi.lt ir „Sodra“ klientams teiks tik nuotoliniu būdu. Dėl epideminės situacijos klientų aptarnavimo skyriuose gyventojai nepriimami ir  aptarnaujami tik nuotoliniu būdu taip pat Šiauliuose, Radviliškyje, Kelmėje, Raseiniuose ir Plungėje. 

Konsultacijas mokesčių klausimais gyventojai gali gauti paskambinę 1882, taip pat ir papildomais telefonais 8 34 397 762, 8 31 555 856 arba pateikę paklausimą elektroniniu būdu per Mano VMI. 

VMI dėkoja gyventojams už supratingumą ir kviečia naudotis e. paslaugomis, kurios teikiamos per Mano VMI, Elektroninio deklaravimo sistemą (EDS), i.MAS ir kt. sistemas. Prisijungę prie Mano VMI mokesčių mokėtojai gali pateikti klausimą konsultantams, sužinoti savo asmeninę mokesčių informaciją, įsigyti, pratęsti verslo liudijimus, įregistruoti ar išregistruoti individualią veiklą, teikti prašymą įregistruoti pridėtinės vertės mokesčio mokėtoju ar išregistruoti iš pridėtinės vertės mokesčio mokėtojų ir kt.

„Sodra“ primena, kad beveik visas paslaugas – pateikti prašymus skirti išmokas, pasikonsultuoti ir kt. gyventojai gali elektroniniais kanalais. Informaciją apie įmokas, išmokas ir pensijas galima rasti „Sodros“ puslapyje, o prašymus pateikti ir asmeninę informaciją gauti prisijungus prie „Sodros“ asmeninės paskyros gyventojui arba, jeigu gyventojas užsiima savarankiška veikla – prie paskyros draudėjui. Konsultacijos taip pat teikiamos telefonu 1883.

Be to, prašymus „Sodrai“ skirti ligos, motinystės, tėvystės ar vaiko priežiūros, vaiko išlaikymo, šalpos išmokų, pensijų, kompensacijų skyrimo ir kitus, gyventojai, kurių deklaruota gyvenamoji vieta yra minėtų savivaldybių teritorijoje, gali pateikti telefonu 1883 arba 8 5 250 0883.

Nerandate to ko ieškote? Pasirinkite tinkamiausią variantą informacijai gauti!