Naujienos.png

„Sodra“ ragina neatidarinėti sukčių siunčiamų žinučių

2020 m. spalio 2 d.
Šauktukas2.jpg

„Sodra“ nesiunčia SMS ir kitų pranešimų gyventojams informuodama apie VMIVMIValstybinė mokesčių inspekcija. Daugiau informacijos - www.vmi.lt taikomas lengvatas. Tai – sukčiai, todėl jokiais būdais neatidarykite žinutėse nuo, esą, „Sodros“ gautų nuorodų.

„Sodra“ sulaukė pranešimų apie atvejus, kai gyventojai sulaukė sukčių trumpųjų SMS žinučių, kurių siuntėjas yra SODRA. Jose gyventojai informuojami apie tai, kad jiems priklauso parama ir nurodoma nuoroda į tinklapį vmiperspeja.com.

Tinklapyje imituojama VMI interneto svetainė, gyventojams siūloma investuoti į kripto prekybos startuolį ir skelbiama, kad tokiu būdu pajamų gavę gyventojai bus atleisti nuo mokesčių. Tai yra bandymas sukčiauti prisidengiant institucijų vardu.  

Atkreipiame dėmesį, kad „Sodra“ nesiunčia trumpųjų SMS žinučių Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) vardu ir nekviečia prisijungti prie tinklapių. Raginame nespausti ant sukčių atsiųstų nuorodų. Taip pat kviečiame apie tokius ar panašius bandymus sukčiauti pranešti „Sodrai“ telefonu 1883.

Nerandate to ko ieškote? Pasirinkite tinkamiausią variantą informacijai gauti!