Naujienos.png

Pratęsiamas konkursas į „Sodros“ Panevėžio skyriaus vadovus

2024 m. gegužės 28 d.
panevėžys.jpg

Norint pritraukti daugiau kandidatų į „Sodros“ Panevėžio skyriaus direktoriaus pareigas – pratęsiamas konkursas. Kandidatai gali teikti dokumentus iki birželio 10 dienos.

Prašymą į atranką galima teikti Valstybės tarnybos portale. Pretendentai prašymą dalyvauti konkurse ir dokumentus turi pateikti ne vėliau kaip iki 2024 m. birželio 10 d. imtinai.

Vadovui siūlomas atlyginimas – nuo 4 160 iki 5 695 eurų neatskaičius mokesčių.

Naujasis direktorius vadovaus įstaigai, kurioje dirba daugiau nei 700 valstybės tarnautojų ir darbuotojų. Į šias pareigas atėjęs žmogus kontroliuos įstaigos funkcijų atlikimo kokybę, savalaikiškumą ir atitikimą veiklos sričiai keliamiems reikalavimams, valdys įstaigos išteklius, atstovaus skyriui bendraujant su kitomis įstaigomis, organizacijomis bei fiziniais asmenimis ir t. t.

Iš kandidato reikalaujama turėti aukštąjį universitetinį magistro laipsnį, ne mažiau nei 3 metus vadovaujamo darbo patirties, mokėti anglų kalbą ne žemesniu nei B2 lygiu. Taip pat reikės atitikti teisės aktų reikalavimus, būtinus suteikiant teisę dirbti ar susipažinti su įslaptinta informacija, žymima slaptumo žyma „Riboto naudojimo“.

Tikimasi, kad naujasis direktorius turės žinių ir patirties teisės, finansų, ekonomikos, vadybos ar kontrolės ir informacinių technologijų srityse, lyderystės savybių, gebėjimo valdyti pokyčius.

„Sodra“ organizuoja valstybinio socialinio draudimo veiklą, rengia ir vykdo valstybinio socialinio draudimo fondo biudžetą, administruoja socialinio draudimo įmokas, užtikrina pensijų, pašalpų ir kitų išmokų teisingą apskaičiavimą, skyrimą bei mokėjimą, organizuoja teisingą apdraustųjų asmenų duomenų tvarkymą.

„Sodros“ Panevėžio skyrius užtikrina teisingą duomenų apie draudėjus, apdraustuosius asmenis ir išmokų gavėjus tvarkymą, rūpinasi priskaičiuotų valstybinio socialinio draudimo įmokų, privalomojo sveikatos draudimo įmokų, Garantinio fondo įmokų ir Ilgalaikio darbo išmokų fondo įmokų, delspinigių, palūkanų ir baudų surinkimu ir išieškojimu.

 

Nerandate to ko ieškote? Pasirinkite tinkamiausią variantą informacijai gauti!