Per trečiąjį šių metų ketvirtį į „Sodros“ Pensijų anuitetų fondą pervesta beveik 3,9 mln. eurų už įsigytus pensijų anuitetus, o nuo veiklos pradžios – per 15 mėnesių – daugiau kaip 10 mln. eurų. Iš šių pinigų investavimui skirta daugiau kaip 8,8 mln. eurų. Kuo sėkmingesnės investicijos, tuo didesnė tikimybė, kad ateityje pensijų anuitetų išmokos didės.
2021 m. spalio 7 d.
„Sodra“ skelbia pensijų ir išmokų mokėjimo 2021 m. spalio mėnesį datas.
2021 m. spalio 1 d.
Antrąjį šių metų ketvirtį darbo pajamos toliau augo visuose sektoriuose. Nepaisant ankstesnių nuogąstavimų, pandemija nepaveikė vyresnio amžiaus darbuotojų labiau nei kitų apdraustųjų. Vis dėlto, darbo rinkoje jiems kyla specifinių iššūkių, susijusių su kvalifikacijomis ir sveikata.
2021 m. rugsėjo 30 d.
„Sodra“ perspėja apie sukčių siunčiamus elektroninius laiškus, kuriuose pateikiamas fiktyvus susirašinėjimas su neva „Sodros“ darbuotojais. Nieko bendro su „Sodra“ šie pranešimai neturi.
2021 m. rugsėjo 21 d.
Gyventojai, kuriems būtina apsilankyti „Sodros“ klientų aptarnavimo skyriuose, ir toliau galės tai padaryti be galimybių pasų. Svarbu nepamiršti, kad prieš ateinant į padalinį būtina užsiregistruoti iš anksto.
2021 m. rugsėjo 10 d.
„Sodra“ skelbia pensijų ir išmokų mokėjimo 2021 m. rugsėjo mėnesį datas.
2021 m. rugsėjo 1 d.
Nuo rugsėjo 2 d. gyventojai, kurie neturi galimybės savarankiškai parsisiųsti ar išsispausdinti Galimybių paso, galės jį atsiimti viename iš „Sodros“ klientų aptarnavimo skyrių/priimamųjų. Vykstant į „Sodrą“, būtina iš anksto užsiregistruoti vizitui.
2021 m. rugpjūčio 27 d.
Nuo rugsėjo 1 d. „Sodra“ nebepardavinės žemės ūkio ir miškininkystės paslaugų kvitų knygelių. Dėl jų įsigijimo draudėjai turės kreiptis į Žemės ūkio informacijos ir kaimo verslo centrą (ŽŪIKVC).
2021 m. rugpjūčio 24 d.
Nuo metų pradžios „Sodros“ klientai pateikė beveik 63 tūkst. paklausimų elektroniniu būdu, įvyko 64,5 tūkst. „chat“ pokalbių, kurių metu asmeninė konsultacija teikiama internetu realiuoju laiku.
2021 m. rugpjūčio 5 d.
„Sodra“ skelbia pensijų ir išmokų mokėjimo 2021 m. rugpjūčio mėnesį datas.
2021 m. liepos 30 d.
1 2 3 4 ... 9

Nerandate to ko ieškote? Pasirinkite tinkamiausią variantą informacijai gauti!