Naujienos.png

Įmokų mokėjimo pasikeitimai

2016 m. sausio 22 d.
sodrute_imoku_mokejimasi.jpg

Dėmesio! Svarbi informacija dėl įmokų mokėjimo į „Sodros“ surenkamąsias sąskaitas.

 

Nuo 2016 metų pasikeitus mokėjimo pavedimų, atliekamų į „Sodros“ surenkamąsias sąskaitas, tvarkai, atkreipkite dėmesį į žemiau pateikiamą informaciją.

 

 

Formuodami mokėjimų nurodymus „Sodrai“, savo banko elektroninės bankininkystės sistemoje NEPAMIRŠKITE:

 

 

  1. Mokėjimo nurodymuose pažymėti, jog sutinkate perduoti savo asmens duomenis (asmens kodą, kitą reikalingą informaciją) įmokos gavėjui;
  2. Įmokos gavėju nurodyti:  „VSDFV prie SADM“;
  3. Nurodyti mokėtojo kodą (savo asmens kodą arba įmonės/įstaigos kodą už kurią mokamos įmokos);
  4. Nurodyti surenkamąją „Sodros“ sąskaitą jūsų banke;
  5. Nurodyti mokėtiną sumą;
  6. Nurodyti teisingą įmokos kodą (įmokos kodų sąrašą galite rasti konkrečioje savo situacijoje interneto svetainėje www.sodra.lt, skiltyse - „Kaip sumokėti Sodrai“);
  7. Nurodyti mokėjimo paskirtį (pavyzdžiui: „Privalomojo sveikatos draudimo įmoka besiverčiantiems individualia veikla“ ir kt.). 

 

  SVARBU! kai kurių bankų elektroninės bankininkystės sistemoje galima įrašyti tik vieną iš identifikatorių – įmokos kodą arba mokėjimo paskirtį. Tokiu atveju nurodykite tik įmokos kodą.

 

  1. Jei mokate įmokas „Sodrai“ už kitą asmenį – nepamirškite to nurodyti. Kuomet mokate įmokas „Sodrai“ už kitą asmenį, nurodykite to asmens ar įmonės, už kurį mokate įmokas: pavadinimą (Vardas Pavardė arba įmonės/įstaigos pavadinimas), kodą (asmens kodą ar juridinio asmens kodą), įmokos kodą ir mokėtiną sumą;

 

Dažniausiai elektroninės bankininkystės sistemose, mokant įmokas už kitus asmenis, reikia užpildyti „Pradinio mokėtojo“ duomenis.

 

  SVARBU! Kiekvieno banko elektroninės bankininkystės sistemoje pildymo eiliškumas, laukų pavadinimai, grafinis dizainas ir kiti vartotojo sąsajos elementai skiriasi ir gali būti keičiami. Jei iškyla papildomų klausimų, kaip Jūsų elektroninės bankininkystės sistemoje nurodyti vieną ar kitą duomenį, prašome kreiptis į banką, kurio paslaugomis naudojatės. 

Nerandate to ko ieškote? Pasirinkite tinkamiausią variantą informacijai gauti!