„Sodra“ pasitelkė 200 mokytojų visoje šalyje, kad šie maždaug 15 tūkst. vyresnių klasių moksleivių papasakotų, kaip veikia socialinis draudimas, už ką reikia mokėti įmokas ir kokias socialines garantijas gyventojai gauna. Prasideda trečiasis „Sodros“ jaunimo švietimo projekto „Nepamiršk parašiuto“ sezonas ir šiemet finansinio raštingumo bus mokoma 170 šalies gimnazijų.
2019 m. spalio 10 d.
Nuo pirmadienio „Sodros” Klaipėdos skyrius turi naują vadovą. 
2019 m. spalio 1 d.
„Sodra“ skelbia pensijų ir išmokų mokėjimo 2019 m. spalio mėnesį datas.
2019 m. spalio 1 d.
9660 gyventojų „Sodra“ į asmenines paskyras išsiuntė priminimus, kad jiems gali tekti iki rugsėjo pabaigos sumokėti minimalią privalomojo sveikatos draudimo (PSD) įmoką, jeigu jie šį mėnesį nepradės studijuoti, dirbti ir nesiregistruos Užimtumo tarnyboje. „Sodros“ duomenimis, beveik 3000 iš jų yra mokyklą pabaigę 18-19 metų jaunuoliai, kurių nėra studentų sąrašuose.
2019 m. rugsėjo 26 d.
 „Sodros“ įplaukos pirmąjį šių metų pusmetį siekė 2,3 mlrd. eurų ir viršijo išlaidas 204 mln. eurų bei buvo 10,3 proc. arba 215 mln. eurų didesnės nei tuo pačiu laikotarpiu pernai. Išlaidos tuo pačiu laikotarpiu padidėjo 79 mln. eurų (4,5 proc.) iki beveik 2,1 mlrd. eurų.
2019 m. rugsėjo 23 d.
Vis daugiau darbuotojų iš Lietuvos siunčiami dirbti į kitas Europos šalis ir tai – ne tik vilkikų vairuotojai „Sodra“ ragina dirbti į užsienį siunčiamus gyventojus pasidomėti ir atkreipti dėmesį į kelis svarbius dalykus.
2019 m. rugsėjo 13 d.
724 tūkstančiai. Tiek šalies gyventojų papildė savo sąskaitas pensijų fonduose įmokomis už liepą. „Sodra“ primena, kad birželį baigėsi terminas, per kurį gyventojai galėjo atsisakyti dalyvauti pensijų kaupime, o liepa – pirmasis mėnuo, už kurį pervestos naujai įtrauktų pensijų kaupimo dalyvių įmokos.
2019 m. rugsėjo 9 d.
Rugsėjis daugeliui mokyklą ar studijas pabaigusių jaunuolių reiškia ne tik naujo gyvenimo pradžią bet ir naujus įsipareigojimus. „Sodra“ ir Valstybinė ligonių kasa prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) primena, kad nuo rugsėjo nebestudijuojantiems ir dirbti nepradėjusiems jaunuoliams gali tekti savarankiškai pradėti mokėti privalomojo sveikatos draudimo (PSD) įmokas, o į užsienio aukštąsias mokyklas išvykstantys studentai turi pasirūpinti pažymomis.
2019 m. rugsėjo 5 d.
Nuo šio rugsėjo darbdaviams, įdarbinantiems darbuotojus iš trečiųjų šalių, pagal Užsieniečių teisinės padėties įstatymą atsiranda prievolė pateikti „Sodrai“ duomenis apie Lietuvoje įdarbintus užsieniečius. Taip pat, numatyta prievolė teikti informaciją apie komandiruojamus užsieniečius bei Europos Sąjungos valstybių narių piliečius.
2019 m. rugsėjo 2 d.
„Sodra“ skelbia pensijų ir išmokų mokėjimo 2019 m. rugsėjo mėnesį datas.
2019 m. rugsėjo 2 d.
1 2 3 4 5 6 7 8

Nerandate to ko ieškote? Pasirinkite tinkamiausią variantą informacijai gauti!