„Sodros“ naujienos

Lietuvos gyventojų finansinis raštingumas neblizga. 43 balai iš 100 galimų – toks yra šių metų sausį užfiksuotas šalies visuomenės finansinio raštingumo indeksas, apskaičiuotas įvertinus Lietuvos bankų asociacijos iniciatyva atliktos šalies gyventojų apklausos duomenis. „Sodra“ siekia, kad jauni žmonės įgytų kur kas daugiau finansinių ir ekonominių žinių.
2019 m. balandžio 18 d.
Savarankiškai dirbantiems gyventojams pradėjus teikti pajamų deklaracijas „Sodra“ primena, kad iki gegužės 1 dienos nuo pajamų reikia sumokėti socialinio draudimo įmokas.
2019 m. balandžio 10 d.
Daugiau nei 40 tūkst. senjorų pastaruoju metu sulaukė didesnių nei įprasta senatvės pensijų. „Sodra“ iki kovo pabaigos perskaičiavo iki 1995 metų paskirtų neperskaičiuotų senatvės pensijų priedą už stažo metus ir atnaujino paskirtų senatvės pensijų mokėjimą tiems, kurie iki šiol gavo netekto darbingumo (neįgalumo) pensijas.
2019 m. balandžio 9 d.
Gyventojų pensijų kaupimo sąskaitas šiandien papildė dar 33,3 milijono eurų. Tiek įmokų už vasario mėnesį „Sodra“ pervedė į pensijų kaupimo fondus. Beveik trečdalį šios sumos – 9,3 milijono eurų – sudaro valstybės paskata, kuri skiriama visiems, dalyvaujantiems kaupime.
2019 m. balandžio 5 d.
„Sodra“ skelbia pensijų ir išmokų mokėjimo 2019 m. balandžio mėnesį datas.
2019 m. balandžio 1 d.
„Sodra“ šią savaitę išmokėjo priemokas vaiko priežiūros atostogose esantiems tėvams, kuriems dėl naujų neapmokestinamojo pajamų dydžio (NPD) taikymo ypatumų vasarį ir kovą buvo pervestos keliais centais ar eurais mažesnės vaiko priežiūros išmokos.
2019 m. kovo 29 d.
Prasidėjus gyventojų pajamų deklaravimui, „Sodra“ vienija jėgas su Valstybine mokesčių inspekcija (VMI), kad gyventojai greičiau ir patogiau gautų aktualią informaciją ir konsultacijas. VMI specialistai gyventojams konsultacijas teiks ir „Sodros“ skyriuose, o „Sodros“ specialistai – VMI.
2019 m. kovo 21 d.
Nuo 2019 metų pradžios „Sodra“ paskyrė 1300 naujų vaiko išlaikymo išmokų, kurios mokamos, kai vienas iš tėvų vaiko išlaikymui nemoka dalies ar visų teismo priteistų lėšų (alimentų). Iš viso vaiko išlaikymo išmokas gauna apie 21 tūkst. vaikus auginančių tėvų ar globėjų.
2019 m. kovo 20 d.
„Sodra“ į pensijų kaupime dalyvaujančių gyventojų sąskaitas fonduose šiandien pervedė jų įmokas ir valstybės paskatas. Iš valstybės biudžeto pensiją kaupiantiems gyventojams vien už sausį pervesta 9,35 mln. eurų. Tai yra 1,78 mln. eurų daugiau nei tą patį mėnesį prieš metus.
2019 m. kovo 8 d.
Po pensijų kaupimo reformos daugiau gyventojų pradėjo domėtis savo finansais – kur taupyti, kada pinigai pervedami į pensijų fondą, kaip kaupimo bendrovės apie klientų sprendimus informuoja „Sodrą“. 
2019 m. kovo 5 d.
1 2 3 4 5 6 7

Nerandate to ko ieškote? Pasirinkite tinkamiausią variantą informacijai gauti!