Nuo šeštadienio vidurnakčio visoje Lietuvoje prasideda trijų savaičių karantinas. Kaip gauti nedarbingumo pažymėjimą susirgus? Ar bus mokama ligos išmoka, jei žmogus turi privalomai izoliuotis arba jei prižiūri namuose pradinuką, kuris mokosi nuotoliniu būdu?
2020 m. lapkričio 6 d.
Lietuvoje įvedant visuotinį karantiną, „Sodra“ žada laiku mokėti išmokas ir pensijas bei planuoja imtis papildomų saugumo priemonių bendraudama su gavėjais.
2020 m. lapkričio 6 d.
„Sodra“ skelbia pensijų ir išmokų mokėjimo 2020 m. lapkričio mėnesį datas.
2020 m. spalio 30 d.
2020 m. spalio 27 d., Vilnius. Nuo spalio 28 d. Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Telšiuose, Šilalėje, Trakuose ir Širvintose visas paslaugas VMI ir „Sodra“ klientams teiks tik nuotoliniu būdu.
2020 m. spalio 28 d.
„Sodra“ ir Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) nuo spalio 26-osios (pirmadienio) savivaldybėse, kuriose skelbiamas karantinas, klientus aptarnaus tik nuotoliniu būdu.
2020 m. spalio 22 d.
Spalį daugiau nei šimtas senjorų kartu su senatvės pensija jau gaus ir „Sodros“ pensijų anuiteto išmokas. Nuo liepos, kai „Sodra“ pradėjo teikti pensijų anuitetų mokėjimo paslaugą, jau gauti daugiau nei 140 prašymų mokėti pensijų anuitetus.
2020 m. spalio 21 d.
Nuo spalio 21 d. Kazlų Rūdoje visas paslaugas VMI ir „Sodra“ klientams teiks tik nuotoliniu būdu. Dėl epideminės situacijos klientų aptarnavimo skyriuose gyventojai nepriimami ir  aptarnaujami tik nuotoliniu būdu taip pat Šiauliuose, Radviliškyje, Kelmėje, Raseiniuose ir Plungėje. 
2020 m. spalio 20 d.
„Sodra“ klientus Plungėje nuo spalio 15 dienos aptarnaus tik nuotoliniu būdu. Dėl epideminės situacijos „Sodros“ klientų aptarnavimo skyriuose gyventojai nepriimami ir  aptarnaujami tik nuotoliniu būdu taip pat Raseiniuose, Radviliškyje bei Šiauliuose.
2020 m. spalio 13 d.
„Sodra“ nesiunčia SMS ir kitų pranešimų gyventojams informuodama apie VMI taikomas lengvatas. Tai – sukčiai, todėl jokiais būdais neatidarykite žinutėse nuo, esą, „Sodros“ gautų nuorodų.
2020 m. spalio 2 d.
„Sodra“ skelbia pensijų ir išmokų mokėjimo 2020 m. spalio mėnesį datas.
2020 m. spalio 1 d.
1 2 3 4 5 ... 9

Nerandate to ko ieškote? Pasirinkite tinkamiausią variantą informacijai gauti!