„Sodra“ skelbia pensijų ir išmokų mokėjimo 2020 m. birželio mėnesį datas.
2020 m. gegužės 29 d.
Nuo birželio 1 d. pradeda veikti „Sodros“ klientų aptarnavimo skyriai. Gyventojai, norintys gauti tiesioginę konsultaciją su „Sodros“ specialistais, savo vizitą turės susiplanuoti – prieš atvykstant į priimamąjį reikės registruotis iš anksto.
2020 m. gegužės 26 d.
Į pensijų kaupimą šiemet įtrauktiems dalyviams liko tik vos daugiau nei mėnuo apsispręsti, ar kaupti antroje pensijų pakopoje. 33 tūkst. iki šiol neapsisprendusių gyventojų “Sodra” į asmenines paskyras, o beveik 8000 iš jų ir elektroniniu paštu išsiuntė priminimus su jiems asmeniškai svarbia informacija.
2020 m. gegužės 22 d.
Balandžio mėnesį „Sodra“ paskyrė nedarbo išmokas per 17 tūkst. naujai užsiregistravusių bedarbių. Preliminariais duomenimis, gegužę nedarbo išmokos iš viso pasieks 76 tūkst. gyventojų. Palyginti su tuo pačiu praėjusių metų laikotarpiu, nedarbo išmokų gavėjų skaičius išaugo ketvirtadaliu. Balandžio nedarbo išmokos gyventojų sąskaitas pasieks nuo gegužės 20 d.
2020 m. gegužės 14 d.
Per pirmus keturis šių metų mėnesius gyventojai sudarė apie 3500 naujų pensijų kaupimo sutarčių. Dar 33 tūkst. gyventojų naujais pensijų kaupimo dalyviais gali tapti nuo liepos – jie šiemet įtraukiami į pensijų kaupimą, tačiau sprendimo, dalyvauti ar nedalyvauti pensijų kaupime, dar nepriėmė.
2020 m. gegužės 8 d.
„Sodra“ skelbia pensijų ir išmokų mokėjimo 2020 m. gegužės mėnesį datas.
2020 m. gegužės 4 d.
„Sodra“ skaičiuoja, kad viena darbo diena karantino socialinio draudimo fondui kainuoja apie 2 milijonus eurų išlaidų. Tiek išaugo vidutinė vienos dienos ligos ir nedarbo socialinio draudimo išmokų vertė, palyginti su  laikotarpiu iki karantino. 
2020 m. balandžio 29 d.
„Sodra“ balandžio mėnesį nevėluodama išmokėjo pensijas senjorams. Kitos socialinio draudimo išmokos – ligos, vaiko priežiūros bei vaiko išlaikymo, nedarbo – taip pat laiku nukeliavo į gyventojų sąskaitas.
2020 m. balandžio 27 d.
1 ... 6 7 8 9

Nerandate to ko ieškote? Pasirinkite tinkamiausią variantą informacijai gauti!