„Sodros“ įplaukos pirmąjį šių metų pusmetį siekė 2,3 mlrd. eurų ir viršijo išlaidas 204 mln. eurų bei buvo 10,3 proc. arba 215 mln. eurų didesnės nei tuo pačiu laikotarpiu pernai. Išlaidos tuo pačiu laikotarpiu padidėjo 79 mln. eurų (4,5 proc.) iki beveik 2,1 mlrd. eurų.
2019 m. rugsėjo 23 d.
Vis daugiau darbuotojų iš Lietuvos siunčiami dirbti į kitas Europos šalis ir tai – ne tik vilkikų vairuotojai „Sodra“ ragina dirbti į užsienį siunčiamus gyventojus pasidomėti ir atkreipti dėmesį į kelis svarbius dalykus.
2019 m. rugsėjo 13 d.
724 tūkstančiai. Tiek šalies gyventojų papildė savo sąskaitas pensijų fonduose įmokomis už liepą. „Sodra“ primena, kad birželį baigėsi terminas, per kurį gyventojai galėjo atsisakyti dalyvauti pensijų kaupime, o liepa – pirmasis mėnuo, už kurį pervestos naujai įtrauktų pensijų kaupimo dalyvių įmokos.
2019 m. rugsėjo 9 d.
Rugsėjis daugeliui mokyklą ar studijas pabaigusių jaunuolių reiškia ne tik naujo gyvenimo pradžią bet ir naujus įsipareigojimus. „Sodra“ ir Valstybinė ligonių kasa prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) primena, kad nuo rugsėjo nebestudijuojantiems ir dirbti nepradėjusiems jaunuoliams gali tekti savarankiškai pradėti mokėti privalomojo sveikatos draudimo (PSD) įmokas, o į užsienio aukštąsias mokyklas išvykstantys studentai turi pasirūpinti pažymomis.
2019 m. rugsėjo 5 d.
Nuo šio rugsėjo darbdaviams, įdarbinantiems darbuotojus iš trečiųjų šalių, pagal Užsieniečių teisinės padėties įstatymą atsiranda prievolė pateikti „Sodrai“ duomenis apie Lietuvoje įdarbintus užsieniečius. Taip pat, numatyta prievolė teikti informaciją apie komandiruojamus užsieniečius bei Europos Sąjungos valstybių narių piliečius.
2019 m. rugsėjo 2 d.
„Sodra“ skelbia pensijų ir išmokų mokėjimo 2019 m. rugsėjo mėnesį datas.
2019 m. rugsėjo 2 d.
Šalies gyventojų darbo pajamos toliau nuosekliai auga. Antrąjį šių metų ketvirtį, palyginti su atitinkamu laikotarpiu pernai, vidutinės gyventojų mėnesio draudžiamosios pajamos, nuo kurių sumokėtos socialinio draudimo įmokos, padidėjo 9 proc. – iki 1252 eurų.
2019 m. rugpjūčio 29 d.
„Sodra” atsinaujina. Nuo šios dienos atnaujintas „Sodros“ paskyros draudėjams (EDAS) dizainas. Tai pirmas žingsnis tobulinant  Elektroninę draudėjų aptarnavimo sistemą (EDAS).
2019 m. rugpjūčio 22 d.
www.sodra.lt/gyventojui . Šią nuorodą turėtų įsiminti visi gyventojai, kurie domisi, kokio dydžio pensijos jie gali tikėtis. „Sodra“ asmeninėse gyventojų paskyrose atnaujino informaciją apie jų įgytą stažą, pensijų apskaitos vienetus, taip pat – dalyvavimą pensijų kaupime.
2019 m. liepos 31 d.
„Sodra“ skelbia pensijų ir išmokų mokėjimo 2019 m. rugpjūčio mėnesį datas.
2019 m. liepos 30 d.
1 ... 5 6 7 8 9

Nerandate to ko ieškote? Pasirinkite tinkamiausią variantą informacijai gauti!