Daugelis pensijų kaupimo dalyvių, kurie sutartis pasirašė iki šių metų pradžios, kaupia toliau, tačiau šiemet į kaupimą įtraukiami ir tie gyventojai, kurie anksčiau kaupime nedalyvavo. Ką jiems reikėtų žinoti?
2019 m. birželio 12 d.
Nuo šių metų pradžios pensijų kaupimo dalyvių sąskaitos jau pasipildė beveik 140 milijonų eurų, iš jų 41 mln. eurų kaip paskaitą skyrė valstybė. Aktyviai pensijų kaupime dalyvauja ir įmokas moka 830 tūkstančių gyventojų – rodo naujausi „Sodros“ duomenys.
2019 m. birželio 6 d.
Mokslo metų pabaiga daliai moksleivių ir studentų gali pateikti staigmeną rudenį, kai baigsis jų privalomasis sveikatos draudimas (PSD) valstybės lėšomis. Todėl mokyklą ar universitetą pabaigusiems jaunuoliams svarbu žinoti keletą dalykų apie sveikatos draudimą ir laiku pasirūpinti dokumentais.
2019 m. birželio 5 d.
„Sodra“ skelbia pensijų ir išmokų mokėjimo 2019 m. birželio mėnesį datas.
2019 m. gegužės 31 d.
Vyresnio amžiaus gyventojų situacija darbo rinkoje pastaraisiais metais gerėja, taip pat auga senjorų, kurie vis dar išlieka darbo rinkoje sulaukę pensinio amžiaus skaičius, rodo naujausi „Sodros“ duomenys. Vis dėlto jų galimybes darbo rinkoje labiausiai lemia patirtis ir kvalifikacija, o jų darbo užmokestis kiek atsilieka nuo vidutinio darbo užmokesčio šalyje.
2019 m. gegužės 30 d.
„Sodra“ į gyventojų pensijų kaupimo sąskaitas pervedė daugiau nei 34 milijonus eurų už kovo mėnesį – tai 1 milijonu eurų daugiau nei pervesta už vasario mėnesį. Iš jų vien valstybės paskata sudarė 9,4 mln. eurų, o gyventojų lėšos – beveik 25 mln. eurų.
2019 m. gegužės 9 d.
„Sodra“ atsiprašo, jog dėl programinės įrangos netinkamo veikimo dalis savarankiškai dirbančių asmenų šiandien gavo klaidingus pranešimus apie turimas socialinio draudimo įmokų skolas.
2019 m. gegužės 3 d.
„Sodra“ skelbia pensijų ir išmokų mokėjimo 2019 m. gegužės mėnesį datas.
2019 m. gegužės 2 d.
Siekiame išgirsti „Sodros“ klientų nuomonę apie teikiamas paslaugas ir jų gerinimo galimybes. Užsiregistruokite, užpildykite anketą ir lauksime Jūsų susitikime. 
2019 m. balandžio 29 d.
Pajamų deklaravimo laikotarpiui artėjant pabaigos link „Sodra“ primena, kad pernai savarankišką veiklą vykdę gyventojai turėtų nedelsti sumokėti socialinio draudimo įmokas nuo gautų pajamų.
2019 m. balandžio 24 d.
1 ... 3 4 5 6 7 8

Nerandate to ko ieškote? Pasirinkite tinkamiausią variantą informacijai gauti!