Vyresnio amžiaus gyventojų situacija darbo rinkoje pastaraisiais metais gerėja, taip pat auga senjorų, kurie vis dar išlieka darbo rinkoje sulaukę pensinio amžiaus skaičius, rodo naujausi „Sodros“ duomenys. Vis dėlto jų galimybes darbo rinkoje labiausiai lemia patirtis ir kvalifikacija, o jų darbo užmokestis kiek atsilieka nuo vidutinio darbo užmokesčio šalyje.
2019 m. gegužės 30 d.
„Sodra“ į gyventojų pensijų kaupimo sąskaitas pervedė daugiau nei 34 milijonus eurų už kovo mėnesį – tai 1 milijonu eurų daugiau nei pervesta už vasario mėnesį. Iš jų vien valstybės paskata sudarė 9,4 mln. eurų, o gyventojų lėšos – beveik 25 mln. eurų.
2019 m. gegužės 9 d.
„Sodra“ atsiprašo, jog dėl programinės įrangos netinkamo veikimo dalis savarankiškai dirbančių asmenų šiandien gavo klaidingus pranešimus apie turimas socialinio draudimo įmokų skolas.
2019 m. gegužės 3 d.
„Sodra“ skelbia pensijų ir išmokų mokėjimo 2019 m. gegužės mėnesį datas.
2019 m. gegužės 2 d.
Siekiame išgirsti „Sodros“ klientų nuomonę apie teikiamas paslaugas ir jų gerinimo galimybes. Užsiregistruokite, užpildykite anketą ir lauksime Jūsų susitikime. 
2019 m. balandžio 29 d.
Pajamų deklaravimo laikotarpiui artėjant pabaigos link „Sodra“ primena, kad pernai savarankišką veiklą vykdę gyventojai turėtų nedelsti sumokėti socialinio draudimo įmokas nuo gautų pajamų.
2019 m. balandžio 24 d.
 „Sodra“ perspėja apie sukčių siunčiamus elektroninius pranešimus, kuriuose raginama spausti aktyvias nuorodas ir sumokėti įmokas arba susigrąžinti permokas, deklaruoti pajamas. Nieko bendro su „Sodra“ šie pranešimai neturi.
2019 m. balandžio 23 d.
Lietuvos gyventojų finansinis raštingumas neblizga. 43 balai iš 100 galimų – toks yra šių metų sausį užfiksuotas šalies visuomenės finansinio raštingumo indeksas, apskaičiuotas įvertinus Lietuvos bankų asociacijos iniciatyva atliktos šalies gyventojų apklausos duomenis. „Sodra“ siekia, kad jauni žmonės įgytų kur kas daugiau finansinių ir ekonominių žinių.
2019 m. balandžio 18 d.
Savarankiškai dirbantiems gyventojams pradėjus teikti pajamų deklaracijas „Sodra“ primena, kad iki gegužės 1 dienos nuo pajamų reikia sumokėti socialinio draudimo įmokas.
2019 m. balandžio 10 d.
Daugiau nei 40 tūkst. senjorų pastaruoju metu sulaukė didesnių nei įprasta senatvės pensijų. „Sodra“ iki kovo pabaigos perskaičiavo iki 1995 metų paskirtų neperskaičiuotų senatvės pensijų priedą už stažo metus ir atnaujino paskirtų senatvės pensijų mokėjimą tiems, kurie iki šiol gavo netekto darbingumo (neįgalumo) pensijas.
2019 m. balandžio 9 d.
1 ... 3 4 5 6 7 8

Nerandate to ko ieškote? Pasirinkite tinkamiausią variantą informacijai gauti!