„Sodros“ naujienos

Sausį dalies senjorų, kuriems pensijos pristatomos į namus, laukia pokyčiai. Dalyje savivaldybių pensijas į namus atneš nebe Lietuvos paštas, kaip iki šiol, o kitų pensijas pristatančių įmonių darbuotojai.
2018 m. gruodžio 19 d.
Gyventojams, kurie dalyvauja pensijų kaupime ir buvo pasirinkę kaupimą pagal formulę 2+0+0 bei nuo savo darbo užmokesčio įmokų į pensijų fondus nemokėjo, šią savaitę sulauks „Sodros“ informacinių pranešimų apie aktualius pensijų kaupimo pokyčius.
2018 m. gruodžio 18 d.
Sprendimą, kaupti ar nekaupti pensijai, turės priimti savo gyventojai. O „Sodra“ įdarbino išmanųjį  Patarėją , kuris patars, ką jie turės daryti, norėdami priimti vienokį ar kitokį sprendimą.
2018 m. gruodžio 17 d.
Kitąmet daugelio gyventojų, tiek kaupiančių 2 pakopos pensijų fonduose, tiek nekaupiančių, laukia pokyčiai. Visi kaupiantieji mokės įmokas nuo savo darbo užmokesčio, o nenorintieji dalyvauti pensijų kaupimo sistemoje, turės teisę per pusę metų kaupimo atsisakyti.
2018 m. gruodžio 12 d.
„Sodra“ skelbia pensijų ir išmokų mokėjimo 2018 m. gruodžio mėnesį datas.
2018 m. lapkričio 30 d.
Lietuvos gyventojų darbo pajamos per metus ūgtelėjo 14 procentų. Nors rugsėjį asmenų, kurių pajamos buvo mažesnės negu minimali mėnesio alga (MMA), dalis padidėjo, tačiau tai – labiau sezoninis veiksnys negu ekonomikos lėtėjimo požymis.
2018 m. lapkričio 22 d.
Informuojame, kad pensijos gavėjo pažymėjimas Nr. S00106709 laikomas negaliojančiu.
2018 m. lapkričio 14 d.
„Sodra“ skelbia pensijų ir išmokų mokėjimo 2018 m. lapkričio mėnesį datas.
2018 m. lapkričio 2 d.
„Sodra“ perskaičiavo ir pradėjo mokėti atnaujintas senatvės pensijas visiems Lietuvoje jas gaunantiems senjorams, o laiškai, informuojantys apie naują pensijos dydį visiems bus atsiųsti iki šio mėnesio pabaigos.
2018 m. spalio 8 d.
Savarankiškai dirbę gyventojai, kurie iki šiol nesumokėjo valstybinio socialinio draudimo ir sveikatos draudimo įmokų už deklaruotas praėjusių metų pajamas, tai dar gali padaryti iki spalio pabaigos. Vėliau „Sodra“ imsis aktyvių veiksmų šias įmokas surinkti.
2018 m. spalio 5 d.
1 2 3 4 5 6 7

Nerandate to ko ieškote? Pasirinkite tinkamiausią variantą informacijai gauti!