Iš gyventojų, kurie šiais metais įtraukiami į pensijų kaupimą, sprendimą – dalyvauti kaupime ar ne, jau priėmė kas penktas. Likę gyventojai apsispręsti turi dar tris mėnesius.
2020 m. balandžio 8 d.
Valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – VMI) informuoja, kad atsižvelgdama į nustatytus ribojimus individualios veiklos vykdymui dėl COVID-19, sudarė ekonominių veiklų sąrašą – jas vykdantiems, arba vykdžiusiems iki karantino paskelbimo, gyventojams bus taikomos analogiškos VMI ir „Sodros“ mokestinės pagalbos priemonės, kaip ir nuo pandemijos nukentėjusioms įmonėms. Sąrašą galima rasti VMI interneto svetainėje .
2020 m. balandžio 2 d.
„Sodra“ skelbia pensijų ir išmokų mokėjimo 2020 m. balandžio mėnesį datas.
2020 m. kovo 31 d.
Kovo mėnesį „Sodra“ visas numatytas išmokas bei pensijas gyventojams išmokėjo nevėluodama ir skelbia balandžio mėnesio išmokų mokėjimo grafiką bei turi svarbią žinią gaunantiems pensiją į namus.
2020 m. kovo 30 d.
Lietuvoje pratęsus karantiną maždaug 50 tūkstančių tėvų, prižiūrinčių vaikus, kurių ugdymo įstaigos uždarytos, gali pratęsti nedarbingumo pažymėjimus ir toliau gauti ligos išmokas. Tačiau svarbu atlikti kelis dalykus.
2020 m. kovo 27 d.
Paskelbus karantiną ugdymo įstaigose daugiau nei 40 tūkst. tėvų kreipėsi į gydytojus ir gavo nedarbingumo pažymėjimus, kad galėtų prižiūrėti namuose savo mažamečius vaikus.
2020 m. kovo 24 d.
„Sodra“ diegia išmanius konsultacijų sprendimus, kad gyventojams ir po darbo valandų galėtų suteikti aktualios informacijos bei padėti tiems, kurie neturi galimybių ar įgūdžių naudotis internetu.
2020 m. kovo 18 d.
Valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – VMI) kartu su „Sodra“ informuoja, kad, siekiant suteikti pagalbą  mokesčių mokėtojams, kurie susidūrė su neigiamu poveikiu dėl COVID-19 plitimo,  priimtos mokesčių ir valstybinio socialinio draudimo įmokų mokėjimą lengvinančios nuostatos.
2020 m. kovo 18 d.
„Sodra“ šį mėnesį pensijas ir kitas socialinio draudimo išmokas jau pradėjo mokėti ir toliau mokėsi įprastu laiku. Pensijas į namus pristatyti numatoma pagal iki šiol galiojusį grafiką.
2020 m. kovo 16 d.
Dėl Lietuvoje paskelbtos ekstremaliosios situacijos „Sodra“ nuo kovo 16-osios, pirmadienio, laikinai – dvi savaites - neaptarnaus gyventojų visuose klientų aptarnavimo skyriuose ir gyventojus ragina naudotis paslaugomis internetu -  www.sodra.lt/gyventojui  bei konsultuotis telefonu 1883.
2020 m. kovo 13 d.
1 2 3 4 ... 8

Nerandate to ko ieškote? Pasirinkite tinkamiausią variantą informacijai gauti!