Nedarbo išmokų gavėjų skaičius ir išmokoms skiriama suma nebeauga ir išlieka stabili jau kelis mėnesius. Statistinis bedarbis, gaunantis nedarbo išmoką, ieško darbo vidutiniškai penkis mėnesius.
2021 m. balandžio 16 d.
Į antros pakopos pensijų kaupimą šiemet įtraukti gyventojai netrukus sulauks registruotų laiškų. Gyventojai, kurie iki šiol nepriėmė sprendimo dėl dalyvavimo pensijų kaupime turi galimybę pasirinkti iki birželio pabaigos.
2021 m. balandžio 13 d.
„Sodros“ Pensijų anuitetų fondas pasirinko inovatyvią investavimo strategiją, kuri gali ne tik garantuoti 1 proc. metinę grąžą, bet ir sudaro prielaidas ateityje tikėtis didesnės grąžos, kuri pavirstų nauda pensijų anuitetų gavėjams, – pastebi Pensijų anuitetų fondo taryba, įvertinusi praėjusių metų fondo veiklą.
2021 m. balandžio 9 d.
Po Velykų Lietuvos mokyklose prasidės moksleivių atostogos. Atostogų metu ugdymas nėra vykdomas, todėl tėvams, kurie karantino metu prižiūri namuose besimokančius pradinukus, ligos išmokos už atostogų laikotarpį nėra mokamos.
2021 m. balandžio 2 d.
„Sodra“ skelbia pensijų ir išmokų mokėjimo 2021 m. balandžio mėnesį datas.
2021 m. balandžio 1 d.
Daugelis savarankiškai dirbančių gyventojų, šiemet deklaruojančių praėjusiųjų metų pajamas Valstybinėje mokesčių inspekcijoje (VMI), sulauks „Sodros“ specialistų skambučio ar elektroninio laiško. Nerimauti nereikia – „Sodros“ specialistai gyventojams patars, kaip paprastai ir greitai sumokėti socialinio draudimo įmokas.
2021 m. kovo 25 d.
Savarankiškai dirbantys gyventojai vis dar neskuba mokėti socialinio draudimo įmokų kiekvieną mėnesį, nors nuo to priklauso, kada jie gaus iš „Sodros“ ligos bei motinystės išmokas. Nuo vasario įsigaliojus naujai tvarkai, svarbu pasirūpinti, kad įmokos „Sodrai“ būtų sumokėtos iki einamojo mėnesio pabaigos.
2021 m. kovo 24 d.
Metų pradžioje Lietuvoje buvo virš milijono pensijų gavėjų. Jau nuo sausio daugumai jų pradėtos mokėti didesnės pensijos. Naujovių sulaukė išankstinių senatvės pensijų gavėjai. Atnaujintos pensijos jau mokamos tiems socialinio draudimo pensijų gavėjams, kurie pernai dirbo, mokėjo socialinio draudimo įmokas ir įgijo stažo bei pensijos apskaitos vienetų.
2021 m. kovo 15 d.
Per praėjusius metus į gyventojų sąskaitas pensijų fonduose „Sodra“ iš viso pervedė 427 mln. eurų. Įmokos į pensijų fondus per metus išaugo beveik 9 proc., tačiau pastebimas pandemijos ir karantino poveikis pensijų kaupimo dalyviams.
2021 m. kovo 10 d.
Siekiant mažinti algų atotrūkį tarp vyrų ir moterų darbo užmokesčio, „Sodros“ atvirų duomenų portale  atvira.sodra.lt  nuo balandžio mėnesio duomenys apie darbo užmokesčio vidurkius pagal lytį bus vieši.
2021 m. kovo 10 d.
1 2 3 4 ... 9

Nerandate to ko ieškote? Pasirinkite tinkamiausią variantą informacijai gauti!