Naujienos.png

Atsiprašome įmonių dėl klaidingos informacijos

2018 m. kovo 29 d.

„Sodra“ atsiprašo, jog perkeliant dalies draudėjų duomenis trumpai, tačiau viešai buvo pateikta klaidinga informacija apie kai kurių įmonių skolas. Taip pat įmonių darbuotojai į asmenines „Sodros“ paskyras gyventojui galėjo gauti senas ir netikslias mėnesines ataskaitas apie prieš kelerius metus buvusį darbo užmokestį.

„Prisiimame atsakomybę už netikslią informaciją ir darome viską, kad klaidos būtų ištaisytos ir ateityje nepasikartotų. Prašome draudėjų kantrybės ir dar kartą atsiprašome“, – apgailestauja „Sodros“ direktorius Mindaugas Sinkevičius.

Pastaruosius kelerius metus pastebima tendencija, kad dauguma įmonių registruojasi tik didžiuosiuose šalies miestuose – Vilniuje, Kaune, o regionuose draudėjų registruojama labai mažai. Augant įmonių skaičiui išaugo „Sodros“ Vilniaus, Kauno teritorinių skyrių specialistų, vedančių įmonių apskaitą ir jas konsultuojančių, darbo krūvis.

Norėdami efektyviau išnaudoti resursus ir išsaugoti specialistų darbo vietas regionuose, „Sodra“ priėmė sprendimą dalies draudėjų apskaitą perkelti į kitus teritorinius skyrius.

Numatyta iš Vilniaus į Uteną perkelti 43 įmonių, o iš Kauno į Šilalę – 28 įmonių apskaitą. Patys draudėjai to turėtų nepajusti, kadangi beveik visos konsultacijos su klientais vyksta nuotoliniu būdu, o tai, kur vykdoma apskaita, neturi reikšmės. Techninių problemų kilo perkeliant šiuos duomenis.

Nerandate to ko ieškote? Pasirinkite tinkamiausią variantą informacijai gauti!