Šiais metais į antros pakopos pensijų kaupimą įtraukti daugiau nei 34 tūkstančiai gyventojų. Iki šiol sprendimą dalyvauti ar atsisakyti kaupimo priėmė apie 9 tūkstančiai žmonių. Likusieji turėtų suskubti – galutinis terminas apsispręsti yra birželio 30 d.
2021 m. birželio 22 d.
Kiekvieną mėnesį „Sodros“ pranešimus dėl privalomojo sveikatos draudimo (PSD) įmokų gauna apie 155 tūkstančiai gyventojų - tai ir pirmą kartą įsiskolinę žmonės, ir asmenys, kurių skolos kaupiasi ilgiau. Per metus nutinka vidutiniškai 12 tūkstančių atvejų, kai nuskaičiuoti pinigai grąžinami į gyventojų sąskaitas.
2021 m. birželio 3 d.
„Sodros“ specialistai asmeniškai susisiekė su 67 tūkstančiais savarankiškai dirbančių gyventojų, kurie deklaravo pajamas už praėjusius metus, patardami ir paaiškindami, kaip sumokėti socialinio draudimo įmokas. Tiems, kurie vis dėlto nesumokėjo įmokų ir neprašė jų atidėti, nuo birželio „Sodra“ siųs raginimus dėl įmokų mokėjimo.
2021 m. birželio 1 d.
„Sodra“ skelbia pensijų ir išmokų mokėjimo 2021 m. balandžio mėnesį datas.
2021 m. birželio 1 d.
Birželio 1 d. atsidarys „Sodros“ klientų aptarnavimo skyriai, nuo birželio 14 d. – Valstybinės mokesčių inspekcijos padaliniai penkiuose didžiuosiuose miestuose, o nuo liepos 1 d. – Užimtumo tarnybos klientų aptarnavimo skyriai. Gyventojai turės suplanuoti savo vizitą iš anksto – bus aptarnaujami tik užsiregistravę klientai.
2021 m. gegužės 31 d.
„Sodros“ biudžeto pajamos 2020 metais viršijo išlaidas, nepaisant pandemijos iššūkių ir išaugusių išlaidų nedarbo ir ligos socialiniam draudimui bei sumažėjus apdraustųjų, už kuriuos mokamos socialinio draudimo įmokos, skaičiui.
2021 m. gegužės 28 d.
„Sodra“ pradeda viešinti vidutinį vyrų ir moterų darbo užmokestį šalies įmonėse. Nuo šiol atviruose „Sodros“ duomenyse bus galima sužinoti, kokias vidutines darbo pajamas vienoje ar kitoje bendrovėje, įmonėje, organizacijoje gauna vyrai, o kokias – moterys
2021 m. gegužės 25 d.
Vidutinės gyventojų darbo pajamos Lietuvoje pirmąjį šių metų ketvirtį augo dviženkliu tempu, o apdraustųjų skaičius grįžo į priešpandeminį lygį. Tačiau pokyčius pajuto ne visi. Daugiausiai ir mažiausiai uždirbančių gyventojų pajamų atskirtis nemažėja, o pandemija labiau paveikė socialiai jautresnes visuomenės grupes.
2021 m. gegužės 18 d.
Didžioji dalis gyventojų, dalyvaujančių antros pakopos pensijų kaupime, šią sistemą vertina palankiai, o nekaupiantieji į antrąją pensijų kaupimo pakopą žvelgia santūriau ir tvirtos nuomonės neturi. Tai atskleidė „Sodros“ užsakymu balandžio mėnesį „Spinter tyrimai“ atlikta reprezentatyvi visuomenės nuomonės apklausa.
2021 m. gegužės 11 d.
„Sodra“ skelbia pensijų ir išmokų mokėjimo 2021 m. gegužės mėnesį datas.
2021 m. balandžio 30 d.
1 2 3 4 ... 9

Nerandate to ko ieškote? Pasirinkite tinkamiausią variantą informacijai gauti!