Šią savaitę „Sodros“ pranešimus apie įtraukimą į pensijų kaupimą arba automatinį sustabdytų įmokų atnaujinimą gavo 264 tūkstančiai gyventojų. Iki birželio 30 d. jie gali apsispręsti, ar nori dalyvauti valstybės siūlomoje papildomo kaupimo pensijai sistemoje. 
2022 m. sausio 14 d.
„Sodra“ jau perskaičiavo ir sausį moka padidintas senatvės ir kitas socialinio draudimo pensijas. Šiais metais jos buvo apskaičiuotos pagal naują principą.
2022 m. sausio 10 d.
Naujaisiais metais pensijas į namus gaunantiems senjorams daugumoje „Sodros“ aptarnaujamų teritorijų jas pristatys Lietuvos paštas. Pasikeitus paslaugos tiekėjui pensijų pristatymo tvarka nesikeis.
2022 m. sausio 6 d.
Nuo naujųjų metų keičiasi renkamąsias ir skiriamąsias pareigas einančių asmenų socialinio draudimo modelis. Pokyčiai palies savivaldybių tarybų narius, įvairių komisijų ir komitetų narius, kurie gauna atlygį už dalyvavimą komisijose ir kitą veiklą, taip pat tuos žmones, kuriuos darbdaviai deleguoja kaip savo atstovus eiti įvairias renkamąsias ar skiriamąsias pareigas ir už tai jiems moka atlygį.
2021 m. gruodžio 31 d.
„Sodra“ skelbia pensijų ir išmokų mokėjimo 2022 m. sausio mėnesį datas.
2021 m. gruodžio 30 d.
2021 metais pensijų anuitetų gavėjų padaugėjo keturis kartus – nuo 239 iki 988. Per metus „Sodra“ pervedė į jų sąskaitas 380 tūkst. eurų pensijų anuitetų išmokų. Vidutinė išmoka šiuo metu siekia 65 eurus, tačiau planuojama, kad ateityje ši suma didės.
2021 m. gruodžio 30 d.
Nuo kitų metų bedarbiai gaus didesnes nedarbo išmokas, padidės privalomojo sveikatos draudimo (PSD) įmokos. Pokyčiai susiję su minimalios mėnesio algos (MMA) augimu – nuo jos priklauso kai kurių „Sodros“ išmokų ir įmokų dydžiai.
2021 m. gruodžio 29 d.
Nuo kitų metų vienišo asmens išmoką galės gauti visi Lietuvoje gyvenantys vieniši neįgalieji ir sulaukę senatvės pensijos amžiaus žmonės. Pirmosios išmokos kartu su susidariusia nepriemoka pasieks gavėjus kovo mėnesį. Dėl išmokų skyrimo nereikia kreiptis į „Sodrą“ – jos bus skiriamos automatiškai.
2021 m. gruodžio 27 d.
2022 metų pradžioje, kaip ir kasmet, „Sodra“ įtrauks į antros pakopos pensijų kaupimą naujus dalyvius. Į kaupimą bus įtraukti ne tik tie gyventojai, kurie iki šiol niekada nekaupė pensijai, bet ir tie, kurie anksčiau atsisakė dalyvauti pensijų kaupime.
2021 m. gruodžio 20 d.
„Sodra“ pradeda mokėti vienkartines 100 eurų dydžio išmokas už skiepą. Iki Kalėdų jas gaus daugiau nei 93 tūkstančiai žmonių. Tai senjorai, sulaukę 75 ir daugiau metų, kurie nuo šių metų rugsėjo 1 d. iki lapkričio 30 d. pasiskiepijo pagal pilną vakcinacijos schemą arba iki lapkričio 30 d. gavo sustiprinančią vakcinos dozę.
2021 m. gruodžio 7 d.
1 2 3 4 ... 8

Nerandate to ko ieškote? Pasirinkite tinkamiausią variantą informacijai gauti!