Įmokų atidėjimas supaprastinta tvarka

Informuojame, kad draudėjai, įtraukti į Valstybinės mokesčių inspekcijos nuo 2021-01-01 skelbiamą draudėjų, kurie patyrė neigiamą COVID-19 pandemijos poveikį, sąrašą, turi galimybę supaprastinta tvarka atidėti valstybinio socialinio draudimo įmokų mokėjimą.

Tai padaryti galima iki 2021 m. liepos 30 d. per asmeninę „Sodros” paskyrą draudėjui, pateikus nustatytos formos prašymą. 

 

Veiksmai, kuriuos turite atlikti, norint pateikti Prašymą dėl įsiskolinimo sumokėjimo atidėjimo supaprastinta tvarka asmeninėje ,,Sodros‘‘ paskyroje draudėjui:

  1. Meniu juostoje pasirinkite Formos ir šablonai (Ruošiniai) → Prašymai / Skundai / Papildoma informacija → Sukurti naują → Prašymas (DPP, 02);
  2. Prašymo antraštė - Dėl skolos sumokėjimo supaprastinta tvarka;
  3. Prašymo tekstas - Teikiame prašymą dėl skolos atidėjimo supaprastinta tvarka;
  4. Pridėkite užpildytą Prašymą dėl įsiskolinimo sumokėjimo atidėjimo supaprastinta tvarka (mygtukas Pridėti);
  5. Pasirašykite dokumentą ir jį pateikite (mygtukas Pateikti).

 

Atkreipiame dėmesį, kad savarankiškai dirbantys asmenys, kurių skola yra ne didesnė kaip 1500 eurų, ir kurie pageidauja  supaprastinta tvarka atidėti socialinio draudimo įmokų mokėjimą, per asmeninę „Sodros” paskyrą draudėjui turi pateikti Prašymą dėl (įmokų, delspinigių, baudų) įsiskolinimo sumokėjimo atidėjimo.

Nepateikus vieno iš nurodytų prašymų iki 2021 m. liepos 30 d. ir nesumokėjus skolos, skola bus išieškoma teisės aktų nustatyta tvarka.

Atnaujinimo data: 2021-07-16

Nerandate to ko ieškote? Pasirinkite tinkamiausią variantą informacijai gauti!