Teritoriniai-skyriai.png

Teritoriniai skyriai

Pensijų skyriaus 3-iasis poskyris

Skyriaus informacija

Adresas: Laisvės pr. 28, LT-04540 Vilnius

Telefono numeris: 1883

Fakso numeris: +370 5 210 8381

Elektroninio pašto adresas: vilnius@sodra.lt

Kodas: 191683350

Darbo laikas: I-IV 8.00-17.00 val., V 8.00-15.45 val.


Pensijų skyriaus 3-iasis poskyris
Laisvės pr. 28, LT-04540 Vilnius

Darbuotojų informacija

Pareigos Vardas, pavardė Telefono numeris Elektroninio pašto adresas
Poskyrio vedėjas » Rima Venckaitienė (8 5) 233 3799 rima.venckaitiene@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Giedrius Arlauskas (8 5) 233 3801 giedrius.arlauskas@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Ingrida Bernatonienė (8 5) 233 4524 ingrida.bernatoniene@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Marina Borodič (8 5) 233 0578 marina.borodic@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Jolanta Dzimitrovič (8 5) 213 0629 jolanta.dzimitrovic@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Daiva Gaiden (8 5) 233 4524 daiva.gaiden@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Miroslava Gudzinska (8 5) 233 3801 miroslava.gudzinska@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Jūratė Jarmalienė (8 5) 267 3430 jurate.jarmaliene@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Irena Juraseva (8 5) 213 0629 irena.juraseva@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Galina Kazakevič (8 380) 53732 galina.kazakevic@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Virginija Kišonienė (8 5) 267 0059 virginija.kisoniene@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Olga Kornej (8 380) 53366 olga.kornej@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Renata Liach (8 5) 267 6312 renata.liach@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Aneta Lukaševič (8 5) 267 6317 aneta.lukasevic@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Galina Novickaja (8 380) 53366 galina.novickaja@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Lucija Novickienė (8 5) 213 0629 lucija.novickiene@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Nina Rakauskaitė (8 5) 267 6314 nina.rakauskaite@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Glorija Romanova (8 380) 53432 glorija.romanova@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Jelena Učkuronienė (8 380) 53202 jelena.uckuroniene@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Aliona Valiuk (8 5) 267 6306 aliona.valiuk@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Barbara Voicechovska (8 380) 53432 barbara.voicechovska@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Larisa Volčok (8 5) 213 0631 larisa.volcok@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Inga Zitikienė (8 5) 250 0883 inga.zitikiene@sodra.lt
Vyresnysis specialistas » Inga Barišauskienė (8 5) 233 0697 inga.barisauskiene@sodra.lt
Vyresnysis specialistas » Stanislava Barzdenienė (8 5) 213 0631 stanislava.barzdeniene@sodra.lt
Vyresnysis specialistas » Oleg Bicic (8 380) 53202 oleg.bicic@sodra.lt
Vyresnysis specialistas » Janina Grid (8 380) 53952 janina.grid@sodra.lt
Vyresnysis specialistas » Petras Janulis (8 5) 213 0658 petras.janulis@sodra.lt
Vyresnysis specialistas » Irena Kalėdienė (8 5) 233 4524 irena.kalediene@sodra.lt
Vyresnysis specialistas » Janina Kičerova (8 5) 233 4097 janina.kicerova@sodra.lt
Vyresnysis specialistas » Marija Kirkilienė (8 5) 267 6318 marija.kirkiliene@sodra.lt
Vyresnysis specialistas » Gitana Kosteckienė (8 5) 267 2532 gitana.kosteckiene@sodra.lt
Vyresnysis specialistas » Viktorija Kozelienė (8 5) 233 0697 viktorija.kozeliene@sodra.lt
Vyresnysis specialistas » Lilija Maželienė (8 5) 267 6316 lilija.mazeliene@sodra.lt
Vyresnysis specialistas » Janina Michnevič (8 380) 53014 janina.michnevic@sodra.lt
Vyresnysis specialistas » Leonarda Moroz (8 5) 233 4097 leonarda.moroz@sodra.lt
Vyresnysis specialistas » Brigita Novikevič (8 380) 53014 brigita.novikevic@sodra.lt
Vyresnysis specialistas » Edita Novikova (8 380) 53952 edita.novikova@sodra.lt
Vyresnysis specialistas » Regina Prakapaitė (8 5) 267 6304 regina.prakapaite@sodra.lt
Vyresnysis specialistas » Jolanta Stukienė (8 5) 267 6305 jolanta.stukiene@sodra.lt
Vyresnysis specialistas » Kristina Ulčic (8 5) 233 0697 kristina.ulcic@sodra.lt
Vyresnysis specialistas » Danutė Vilkin (8 5) 213 0631 danute.vilkin@sodra.lt

Nerandate to ko ieškote? Pasirinkite tinkamiausią variantą informacijai gauti!