Teritoriniai-skyriai.png

Teritoriniai skyriai

Dokumentų tvarkymo skyrius

Skyriaus informacija

Adresas: Laisvės pr. 28, LT-04540 Vilnius

Telefono numeris: 1883

Fakso numeris: +370 5 210 8381

Elektroninio pašto adresas: vilnius@sodra.lt

Kodas: 191683350

Darbo laikas: I-IV 8.00-17.00 val., V 8.00-15.45 val.


Dokumentų tvarkymo skyrius
Laisvės pr. 28, LT-04540 Vilnius

Darbuotojų informacija

Pareigos Vardas, pavardė Telefono numeris Elektroninio pašto adresas
Skyriaus vedėjas » Irma Gulgienė (8 5) 252 5447 irma.gulgiene@sodra.lt
Skyriaus vedėjo pavaduotojas » Viktorija Pavluškova (8 5) 210 8102 viktorija.pavluskova@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Gražina Miečinskienė (8 5) 210 8001 grazina.miecinskiene@sodra.lt
Vyresnysis specialistas » Kristina Abromavičienė (8 5) 210 8338 kristina.abromaviciene@sodra.lt
Vyresnysis specialistas » Julija Baronienė (8 5) 210 8261 julija.baroniene@sodra.lt
Vyresnysis specialistas » Justina Bugenienė (8 5) 210 8262 justina.bugeniene@sodra.lt
Vyresnysis specialistas » Rima Butrimanskaitė (8 5) 210 8343 rima.butrimanskaite2@sodra.lt
Vyresnysis specialistas » Aušra Dainovec (8 5) 210 8343 ausra.dainovec@sodra.lt
Vyresnysis specialistas » Anna Digimienė (8 5) 210 8285 anna.digimiene@sodra.lt
Vyresnysis specialistas » Julija Dranik (8 5) 210 8254 julija.dranik@sodra.lt
Vyresnysis specialistas » Vaida Girinskienė (8 5) 210 8283 vaida.girinskiene@sodra.lt
Vyresnysis specialistas » Vaida Gudaitienė (8 5) 210 8342 vaida.gudaitiene@sodra.lt
Vyresnysis specialistas » Renata Jašinskienė (8 5) 210 8255 renata.jasinskiene@sodra.lt
Vyresnysis specialistas » Tatjana Kiseliova (8 528) 52674 tatjana.kiseliova@sodra.lt
Vyresnysis specialistas » Jadvyga Kliacevičienė (8 380) 52687 jadvyga.kliaceviciene@sodra.lt
Vyresnysis specialistas » Gitana Kunigėlytė (8 5) 210 8338 gitana.kunigelyte@sodra.lt
Vyresnysis specialistas » Teresa Masiulienė (8 5) 210 8343 teresa.masiuliene@sodra.lt
Vyresnysis specialistas » Teresa Mokerova (8 380) 51472 teresa.mokerova@sodra.lt
Vyresnysis specialistas » Galina Muminova (8 5) 210 8342 galina.muminova@sodra.lt
Vyresnysis specialistas » Natalja Nemenčinskienė (8 5) 210 8258 natalja.nemencinskiene@sodra.lt
Vyresnysis specialistas » Sandra Rauckienė (8 5) 210 8260 sandra.rauckiene@sodra.lt
Vyresnysis specialistas » Valė Rolienė (8 382) 53757 vale.roliene@sodra.lt
Vyresnysis specialistas » Viktorija Romanovskaja (8 5) 210 8338 viktorija.romanovskaja@sodra.lt
Vyresnysis specialistas » Vida Simanavičiūtė (8 5) 210 8242 vida.simanaviciute@sodra.lt
Vyresnysis specialistas » Linutė Skliutienė (8 5) 210 8388 linute.skliutiene@sodra.lt
Vyresnysis specialistas » Ona Stadalnykienė (8 528) 55322 ona.stadalnykiene@sodra.lt
Vyresnysis specialistas » Irena Stankevičienė (8 5) 213 0658 i.stankeviciene@sodra.lt
Vyresnysis specialistas » Aušra Turauskienė (8 382) 51985 ausra.turauskiene@sodra.lt
Vyresnysis specialistas » Janina Varakina (8 5) 210 8343 janina.varakina@sodra.lt
Vyresnysis specialistas » Valė Zadarackaitė (8 5) 278 9356 vale.zadarackaite@sodra.lt

Nerandate to ko ieškote? Pasirinkite tinkamiausią variantą informacijai gauti!