ico-konsultacijos_sodros_skyriuje-128x128-green.svg

Išankstinė klientų registracija

 Svarbu. Nuo 2023-01-27 įėjimas į „Sodros“ Trakų klientų aptarnavimo skyrių yra iš kitos pastato pusės: praėjus automobilių stovėjimo aikštelę ir pakilti laiptais į viršų.

 

Šioje registracijos formoje, pasirinkę skiltį „Nauja registracija“, Jūs galite užsiregistruoti konsultacijai pasirinktame „Sodros“ klientų aptarnavimo skyriuje / priimamajame.

 Svarbu. Kiekvienam atvykstančiam klientui, kuriam bus teikiama paslauga, turi būti rezervuotas atskiras vizito laikas. Vizito laiko nereikia rezervuoti lydinčiam asmeniui, kuriam paslauga nebus teikiama.

Po registracijos Jūsų pasirinktu būdu (el. paštu arba trumpąja žinute telefonu) gausite patvirtinimą ir bilieto numerį. Prašome atvykti ne anksčiau nei Jums paskirtu laiku​.  Atsiprašome, jei atvykus į „Sodros“ skyrių / priimamąjį Jums paskirtu laiku, konsultacijos gali tekti palaukti.


Jei norite atšaukti vizitą ar keisti duomenis, tai galite padaryti šioje registracijos formoje, pasirinkę skiltį „Mano registracijos“.

Paskambinę į „Sodros“ informacijos centrą numeriu 1883 arba (+370) 5 250 0883, Jūs galite tiek užsiregistruoti naujai konsultacijai, tiek atšaukti bei keisti savo registracijos duomenis.

Atnaujinimo data: 2023-01-27

Nerandate to ko ieškote? Pasirinkite tinkamiausią variantą informacijai gauti!