Teritoriniai-skyriai.png

Teritoriniai skyriai

Klientų aptarnavimo valdymo skyrius

Skyriaus informacija

Adresas: Konstitucijos pr. 12-101 LT-09308 Vilnius, Lietuva

Telefono numeris: Bendrasis informacijos telefono numeris - 1883

Fakso numeris: (+370 5) 272 42 54

Jūsų el. pašto adresas: info@sodra.lt

Kodas: 191630223

Darbo laikas: I-IV 8.00-17.00 val., V 8.00-15.45 val., pietų pertrauka 12.00-12.45 val.


Klientų aptarnavimo valdymo skyrius
Konstitucijos pr. 12-101 LT-09308 Vilnius, Lietuva

Darbuotojų informacija

Pareigos Vardas, pavardė Telefono numeris Jūsų el. pašto adresas
Skyriaus vedėjo pavaduotojas » Lina Bartkienė (8 5) 273 0478
Lina.Bartkiene@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Violeta Žvybienė (8 5) 250 0877
Violeta.Zvybiene@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Audronė Degutytė (8 422) 53 460
AUDRONE.DEGUTYTE@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Renata Kvedaraitė (8 421) 51 416
renata.kvedaraite@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Asta Iljina (8 422) 44 311
ASTA.ILJINA@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Alina Jagminienė (8 422) 51 275
alina.jagminiene@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Jurgita Ramanauskienė (8 422) 53 088
jurgita.ramanauskiene@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Stanislavas Saverinas (8 5) 219 1012
stanislavas.saverinas@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Aurimas Bačiulis (8 5) 250 0882
Aurimas.Baciulis@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Viktorija Kmitienė (8 422) 44 310
viktorija.kmitiene@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Giedrė Košeleva (8 422) 53 229
giedre.koseleva@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Erika Gusaraitė-Pakalnienė (8 5) 250 0881
Erika.Gusaraite-Pakalniene@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Ramunė Karnišova-Baliūnienė (8 5) 250 0877
ramune.karnisova-baliuniene@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Agnė Lasevičienė (8 5) 250 0877
agne.laseviciene@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Gerda Mažylė (8 5) 250 0877
gerda.mazyle@sodra.lt
Vyresnysis specialistas » Sandra Vaidotė (8 5) 250 0883
Sandra.Vaidote@sodra.lt
Vyresnysis specialistas » Jūratė Žemaitienė (8 5) 250 0883
Jurate.Zemaitiene@sodra.lt
Vyresnysis specialistas » Ramunė Krištopaitienė (8 5) 250 0883
ramune.kristopaitiene@sodra.lt
Vyresnysis specialistas » Loreta Kalaimė (8 5) 250 0883
Loreta.Kalaime@sodra.lt
Vyresnysis specialistas » Virginija Morkienė (8 5) 250 0883
Virginija.Morkiene@sodra.lt
Vyresnysis specialistas » Kristina Augulienė (8 5) 250 0883
Kristina.Auguliene@sodra.lt
Vyresnysis specialistas » Neringa Griškevičienė (8 5) 250 0883
Neringa.Griskeviciene@sodra.lt
Vyresnysis specialistas » Laura Kauneckienė (8 5) 250 0883
Laura.Kauneckiene@sodra.lt
Vyresnysis specialistas » Virginija Košeleva (8 5) 250 0883
virginija.koseleva@sodra.lt
Vyresnysis specialistas » Audrius Jovaiša (8 5) 250 0883
Audrius.Jovaisa@sodra.lt
Vyresnysis specialistas » Liudmila Malčiauskienė (8 5) 250 0883
Liudmila.Malciauskiene@sodra.lt
Vyresnysis specialistas » Monika Augienė (8 5) 250 0883
Monika.Augiene@sodra.lt
Vyresnysis specialistas » Neringa Gedrienė (8 5) 250 0883
Neringa.Gedriene@sodra.lt
Vyresnysis specialistas » Jurgita Sondaitė (8 5) 250 0883
Jurgita.Sondaite@sodra.lt
Vyresnysis specialistas » Tomas Aleksiejus (8 5) 250 0883
tomas.aleksiejus@sodra.lt
Vyresnysis specialistas » Alina Simonavičienė (8 5) 250 0883
alina.simonaviciene@sodra.lt
Vyresnysis specialistas » Jurgita Jurginienė (8 5) 250 0883
jurgita.jurginiene@sodra.lt
Vyresnysis specialistas » Sandra Varpučinskienė (8 5) 250 0883
sandra.varpucinskiene@sodra.lt
Vyresnysis specialistas » Reda Dabrilkienė (8 5) 250 0883
reda.dabrilkiene@sodra.lt
Vyresnysis specialistas » Kamilija Steponavičienė (8 5) 250 0883
kamilija.steponaviciene@sodra.lt
Vyresnysis specialistas » Indrė Petrylienė (8 5) 250 0883
indre.petryliene@sodra.lt
Vyresnysis specialistas » Skaistė Motekaitienė (8 5) 250 0883
skaiste.motekaitiene@sodra.lt
Vyresnysis specialistas » Neringa Domrina (8 5) 250 0883
Neringa.Domrina@sodra.lt
Vyresnysis specialistas » Aušra Benikienė (8 5) 250 0883
ausra.benikiene@sodra.lt
Vyresnysis specialistas » Sandra Bosienė (8 5) 250 0883
sandra.bosiene@sodra.lt
Vyresnysis specialistas » Dalia Tarasevičienė (8 5) 250 0883
dalia.taraseviciene@sodra.lt
Vyresnysis specialistas » Aistė Giedraitienė (8 5) 250 0883
aiste.giedraitiene@sodra.lt
Vyresnysis specialistas » Mindaugas Tekužis (8 5) 250 0883
mindaugas.tekuzis@sodra.lt
Vyresnysis specialistas » Aušrinė Mekaitė (8 5) 250 0883
Ausrine.Mekaite@sodra.lt
Vyresnysis specialistas » Dovilė Kareivaitė (8 5) 250 0883
dovile.kareivaite@sodra.lt
Vyresnysis specialistas » Ieva Aleknaitė (8 5) 250 0883
ieva.aleknaite@sodra.lt
Vyresnysis specialistas » Sandra Savickienė (8 5) 250 0883
sandra.savickiene@sodra.lt
Vyresnysis specialistas » Žydrūnė Navickienė (8 5) 250 0883
zydrune.navickiene@sodra.lt
Vyresnysis specialistas » Aidas Povilaitis (8 5) 250 0883
aidas.povilaitis@sodra.lt
Vyresnysis specialistas » Edita Bružinskaitė (8 5) 250 0883
edita.bruzinskaite@sodra.lt
Vyresnysis specialistas » Ingrida Eseliūnienė (8 5) 250 0883
ingrida.eseliuniene@sodra.lt
Vyresnysis specialistas » Rūta Fartuškevičiutė-Milerė (8 5) 250 0883
ruta.fartuskeviciute-milere@sodra.lt
Vyresnysis specialistas » Rūta Kukienė (8 5) 250 0883
ruta.kukiene@sodra.lt
Vyresnysis specialistas » Erika Antanavičienė (8 5) 250 0883
erika.antanaviciene@sodra.lt
Vyresnysis specialistas » Anžela Urbonienė (8 5) 250 0883
anzela.urboniene@sodra.lt
Vyresnysis specialistas » Viktorija Ripinskaitė (8 5) 250 0883
viktorija.ripinskaite@sodra.lt
Vyresnysis specialistas » Agnietė Šniukaitė (8 5) 250 0883
agniete.sniukaite@sodra.lt
Vyresnysis specialistas » Agnė Jakštaitė (8 5) 250 0883
agne.jakstaite@sodra.lt
Vyresnysis specialistas » Jovita Švėgždienė (8 5) 250 0883
jovita.svegzdiene@sodra.lt
Vyresnysis specialistas » Renata Bunienė (8 5) 250 0883
renata.buniene@sodra.lt
Vyresnysis specialistas » Sonata Armužaitė (8 5) 250 0883
sonata.armuzaite@sodra.lt
Vyresnysis specialistas » Arina Pakosaitė (8 5) 250 0883
arina.pakosaite@sodra.lt
Vyresnysis specialistas » Agnė Morkienė (8 5) 250 0883
agne.morkiene@sodra.lt
Vyresnysis specialistas » Milda Gagiškytė (8 5) 250 0883
milda.gagiskyte@sodra.lt
Vyresnysis specialistas » Skirmantė Povilaitienė (8 5) 250 0883
skirmante.povilaitiene@sodra.lt
Vyresnysis specialistas » Simona Poderienė (8 5) 250 0883
simona.poderiene@sodra.lt
Vyresnysis specialistas » Ieva Jasiukaitytė (8 5) 250 0883
Ieva.Jasiukaityte@sodra.lt
Vyresnysis specialistas » Sandra Lukoševičienė (8 5) 250 0883
sandra.lukoseviciene@sodra.lt
Vyresnysis specialistas » Asta Ribakovaitė (8 5) 250 0883
asta.ribakovaite@sodra.lt
Vyresnysis specialistas » Sonata Skorkaitė (8 5) 250 0883
sonata.skorkaite@sodra.lt
Vyresnysis specialistas » Aistė Paliušytė (8 5) 250 0883
aiste.paliusyte@sodra.lt
Vyresnysis specialistas » Jūratė Klivytė (8 5) 250 0883
jurate.klivyte@sodra.lt
Fondo valdybos priimamojo kabinetas » Fondo valdybos priimamojo kabinetas (8 5) 275 4527