Teritoriniai-skyriai.png

Teritoriniai skyriai

Fondo finansų ir apskaitos skyrius

Skyriaus informacija

Adresas: Konstitucijos pr. 12 LT-09308 Vilnius, Lietuva

Telefono numeris: Bendrasis informacijos telefono numeris - 1883

Jūsų el. pašto adresas: info@sodra.lt

Kodas: 191630223

Darbo laikas: I-IV 8.00-17.00 val., V 8.00-15.45 val., pietų pertrauka 12.00-12.45 val.


Fondo finansų ir apskaitos skyrius
Konstitucijos pr. 12 LT-09308 Vilnius, Lietuva

Darbuotojų informacija

Pareigos Vardas, pavardė Telefono numeris Jūsų el. pašto adresas
Skyriaus vedėjas. Skyriaus, nesančio kitame struktūriniame padalinyje » Rasa Domarkienė (8 5) 250 0879
Rasa.Domarkiene@sodra.lt
Skyriaus vedėjo pavaduotojas » Rimutė Taminskienė (8 5) 263 6033
Rimute.Taminskiene@sodra.lt
Skyriaus vedėjo pavaduotojas » Lucija Chorostina (8 5) 263 6044
Lucija.Chorostina@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Ilona Bekerienė (8 5) 272 3303
Ilona.Bekeriene@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Ramutė Kašinskienė (8 5) 273 4798
Ramute.Kasinskiene@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Jolanta Šileikienė (8 5) 273 4625
Jolanta.Sileikiene@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Skirmutė Adomonienė (8 5) 275 2096
Skirmute.Adomoniene@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Nijolė Balčytytė (8 5) 273 0457
Nijole.Balcytyte@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Tatjana Vaitkūnienė (8 5) 273 0457
Tatjana.Vaitkuniene@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Inga Beginskienė (8 5) 273 4625
Inga.Beginskiene@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Renata Kuligauskaitė (8 5) 272 3747
Renata.Kuligauskaite@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Bronė Vinogradovienė (8 5) 272 3747
Brone.Vinogradoviene@sodra.lt