Teritoriniai-skyriai.png

Teritoriniai skyriai

Ūkio valdymo skyrius

Skyriaus informacija

Adresas: Konstitucijos pr. 12, LT-09308 Vilnius, Lietuva

Telefono numeris: Bendrasis informacijos telefono numeris - 1883

Fakso numeris: (+370 5) 272 27 82

Jūsų el. pašto adresas: info@sodra.lt

Kodas: 191630223

Darbo laikas: I-IV 8.00-17.00 val., V 8.00-15.45 val., pietų pertrauka 12.00-12.45 val.


Ūkio valdymo skyrius
Konstitucijos pr. 12, LT-09308 Vilnius, Lietuva

Darbuotojų informacija

Pareigos Vardas, pavardė Telefono numeris Jūsų el. pašto adresas
Skyriaus vedėjas. Skyriaus, nesančio kitame struktūriniame padalinyje » Vytautas Gluosnis (8 5) 273 4751
Vytautas.Gluosnis@sodra.lt
Skyriaus vedėjo pavaduotojas » Petras Maždžierius (8 5) 273 4522
Petras.Mazdzierius@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Henrikas Žukauskas (8 5) 275 1074
Henrikas.Zukauskas@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Vita Braškienė (8 5) 273 4703
vita.braskiene@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Remigijus Šapalas (8 5) 273 4703
remigijus.sapalas@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Simona Vilkauskaitė (8 5) 275 1074
Simona.Vilkauskaite@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Vytautas Krištopaitis (8 5) 273 4735
Vytautas.Kristopaitis@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Arūnas Venckūnas (8 5) 275 1074
Arunas.Venckunas@sodra.lt
Vyresnysis specialistas » Vidas Biveinis (8 5) 273 4749
Vidas.Biveinis@sodra.lt
Vyresnysis specialistas » Valerijus Lapajevas (8 5) 273 4737
Valerijus.Lapajevas@sodra.lt
Budėtojas » Lolita Petkevičienė (8 5) 275 3105
Lolita.Petkeviciene@sodra.lt
Sargas » Algimantas Labuckas (8 5) 275 3105
Algimantas.Labuckas@sodra.lt
Sargas » Jolanta Budrienė (8 5) 275 3105
Jolanta.Budriene@sodra.lt
Sargas » Violeta Kuzmickaitė (8 5) 275 3105
violeta.kuzmickaite@sodra.lt
Sargas » Eugenijus Stukas (8 5) 275 3105
eugenijus.stukas@sodra.lt