Teritoriniai-skyriai.png

Teritoriniai skyriai

Pensijų skyrius

Skyriaus informacija

Adresas: Konstitucijos pr. 12-101 LT-09308 Vilnius, Lietuva

Telefono numeris: Bendrasis informacijos telefono numeris - 1883

Fakso numeris: (+370 5) 272 48 86

Jūsų el. pašto adresas: info@sodra.lt

Kodas: 191630223

Darbo laikas: I-IV 8.00-17.00 val., V 8.00-15.45 val., pietų pertrauka 12.00-12.45 val.


Pensijų skyrius
Konstitucijos pr. 12-101 LT-09308 Vilnius, Lietuva

Darbuotojų informacija

Pareigos Vardas, pavardė Telefono numeris Jūsų el. pašto adresas
Skyriaus vedėjas. Skyriaus, nesančio kitame struktūriniame padalinyje » Jovita Litvaitienė (8 5) 273 4721
Jovita.Litvaitiene@sodra.lt
Skyriaus vedėjo pavaduotojas » Diana Krasavceva (8 5) 273 2498
Diana.Krasavceva@sodra.lt
Skyriaus vedėjo pavaduotojas » Galina Sokolovskaja (8 5) 272 2483
Galina.Sokolovskaja@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Dalia Cirtautienė (8 5) 275 0613
Dalia.Cirtautiene@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Jelena Franckevič (8 5) 250 0876
Jelena.Franckevic@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Skaidrė Gaidienė (8 5) 250 0876
Skaidre.Gaidiene@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Irma Sušinskienė (8 5) 250 0876
Irma.Susinskiene@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Alma Soikienė (8 5) 272 4184
Alma.Soikiene@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Laima Fergelienė (8 5) 272 4184
Laima.Fergeliene@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Saulė Daubarienė (8 5) 275 3199
Saule.Daubariene@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Daiva Pergizienė (8 5) 275 0613
Daiva.Pergiziene@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Natalija Seriogina (8 5) 273 4733
Natalija.Seriogina@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Simona Čivienė (8 5) 275 3199
simona.civiene@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Jurgita Baublienė (8 5) 273 4733
jurgita.baubliene@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Gintaras Kaminskas (8 5) 272 4184
gintaras.kaminskas@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Sonata Paškauskienė (8 5) 272 4184
Sonata.Paskauskiene@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Evelina Rychter (8 5) 275 0613
evelina.rychter@sodra.lt