Teritoriniai-skyriai.png

Teritoriniai skyriai

Informacinės sistemos eksploatavimo ir informacijos valdymo skyrius

Skyriaus informacija

Adresas: Konstitucijos pr. 12-101 LT-09308 Vilnius, Lietuva

Telefono numeris: Bendrasis informacijos telefono numeris - 1883

Fakso numeris: (+370 5) 273 47 52

Jūsų el. pašto adresas: info@sodra.lt

Kodas: 191630223

Darbo laikas: I-IV 8.00-17.00 val., V 8.00-15.45 val., pietų pertrauka 12.00-12.45 val.


Informacinės sistemos eksploatavimo ir informacijos valdymo skyrius
Konstitucijos pr. 12-101 LT-09308 Vilnius, Lietuva

Darbuotojų informacija

Pareigos Vardas, pavardė Telefono numeris Jūsų el. pašto adresas
Skyriaus vedėjas. Skyriaus, nesančio kitame struktūriniame padalinyje » Nemunas Barauskas (8 5) 273 4715
Nemunas.Barauskas@sodra.lt
Skyriaus vedėjo pavaduotojas » Saulius Lapinskas (8 5) 273 4719
Saulius.Lapinskas@sodra.lt
Skyriaus vedėjo pavaduotojas » Regina Dagienė (8 5) 272 7569
Regina.Dagiene@sodra.lt
Patarėjas » Kęstutis Butvilas (8 5) 273 4719
Kestutis.Butvilas@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Miglė Bajorinienė (8 5) 273 4739
Migle.Bajoriniene@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Tomas Beganskas (8 5) 273 4739
Tomas.Beganskas@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Žydrūnas Žukauskas (8 5) 250 0871
Zydrunas.Zukauskas@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Giedrius Vizbaras (8 5) 273 4739
Giedrius.Vizbaras@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Romas Speičys (8 5) 250 0875
Romas.Speicys@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Raimondas Jankevičius (8 5) 275 0609
Raimondas.Jankevicius@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Mantas Juozapavičius (8 5) 273 4739
Mantas.Juozapavicius@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Aurelija Laučytė (8 5) 275 1439
aurelija.laucyte@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Artūras Stasiulevičius (8 5) 273 4739
Arturas.Stasiulevicius@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Aušra Steponavičiūtė (8 5) 272 7569
Ausra.Steponaviciute@sodra.lt
Vyresnysis specialistas » Irma Kšivecienė (8 5) 275 0609
Irma.Ksiveciene@sodra.lt
Vyresnysis specialistas » Eugenijus Žvybas (8 5) 250 0872
Eugenijus.Zvybas@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Indrė Biekšienė (8 5) 273 4760
Indre.Bieksiene@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Zita Kalašinskienė (8 5) 273 4760
Zita.Kalasinskiene@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Justina Bobinaitė (8 5) 273 4760
Justina.Bobinaite@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Vaida Strautnikienė (8 5) 272 4864
Vaida.Strautnikiene@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Artūras Dunovskis (8 5) 250 0872
Arturas.Dunovskis@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Jurgita Baltrušaitytė-Vilutė (8 5) 250 0873
jurgita.baltrusaityte-vilute@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas » Nerija Kasperavičienė (8 5) 277 8515
Nerija.Kasperaviciene@sodra.lt

Nerandate to ko ieškote? Pasirinkite tinkamiausią variantą informacijai gauti!