Teritoriniai-skyriai.png

Teritoriniai skyriai

Užsienio išmokų tarnyba - Išmokų pagal dvišales sutartis

Skyriaus informacija

Adresas: Kalvarijų g. 147, LT-08221 Vilnius, Lietuva

Telefono numeris: 1883

Fakso numeris: (+370 5) 213 66 71

Jūsų el. pašto adresas: uzsienis@sodra.lt

Kodas: 188735972

Darbo laikas: I-IV 8.00-15.45 val., V 8.00-15.45 val., pietų pertrauka 12.00-12.45

Išmokų pagal dvišales sutartis
Kalvarijų g. 147, LT-08221 Vilnius, Lietuva

Darbuotojų informacija

Pareigos Vardas, pavardė Telefono numeris Jūsų el. pašto adresas
Išmokų pagal dvišales sutartis skyriaus vedėjas » Halina Vrublevska (8 5) 213 6627
Halina.Vrublevska@sodra.lt
Išmokų pagal dvišales sutartis skyriaus vedėjo pavaduotojas » Žydrūnė Kiudulienė (8 5) 276 2069
Zydrune.Kiuduliene@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas. Pensijų ir kompensacijų skyrimo kontrolės/ pensijų skyrimo kontrolės » Dana Loibienė (8 5) 274 7003
dana.loibiene@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas. Pensijų ir kompensacijų skyrimo tikrinimo/ pensijų skyrimo tikrinimo » Asta Dambrauskienė (8 5) 274 7003
Asta.Dambrauskiene@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas. Pensijų ir kompensacijų skyrimo tikrinimo/ pensijų skyrimo tikrinimo » Giedrė Navikienė (8 5) 276 2069
Giedre.Navikiene@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas. Užsienio išmokų tarnybos (pensijų skyrimo ir klientų priėmimo) » Rūta Lisovienė (8 5) 233 4592
ruta.lisoviene@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas. Užsienio išmokų tarnybos (pensijų skyrimo ir klientų priėmimo) » Daiva Sabalienė (8 5) 274 7006
daiva.sabaliene@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas. Užsienio išmokų tarnybos (pensijų skyrimo ir klientų priėmimo) » Marina Reinikova (8 5) 276 2069
Marina.Reinikova@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas. Užsienio išmokų tarnybos (pensijų skyrimo ir klientų priėmimo) » Renata Aidietienė (8 5) 233 4592
Renata.Aidietiene@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas. Užsienio išmokų tarnybos (pensijų skyrimo ir klientų priėmimo) » Elena Pankūnienė (8 5) 213 6628
elena.pankuniene@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas. Užsienio išmokų tarnybos (pensijų skyrimo ir klientų priėmimo) » Kristina Nevero (8 5) 213 6628
Kristina.Nevero@sodra.lt

Nerandate to ko ieškote? Pasirinkite tinkamiausią variantą informacijai gauti!