Teritoriniai-skyriai.png

Teritoriniai skyriai

Užsienio išmokų tarnyba - Bendrųjų reikalų skyrius

Skyriaus informacija

Adresas: Kalvarijų g. 147, LT-08221 Vilnius, Lietuva

Telefono numeris: 1883

Fakso numeris: (+370 5) 213 66 28

Jūsų el. pašto adresas: uzsienis@sodra.lt

Kodas: 188735972

Darbo laikas: I-IV 8.00-15.45 val., V 8.00-15.45, pietų pertrauka 12.00-12.45,

Bendrųjų reikalų skyrius
Kalvarijų g. 147, LT-08221 Vilnius, Lietuva

Darbuotojų informacija

Pareigos Vardas, pavardė Telefono numeris Jūsų el. pašto adresas
Skyriaus vedėjas. Bendrųjų reikalų skyriaus » Asta Bareikienė (8 5) 274 7008
Asta.Bareikiene@sodra.lt
Skyriaus vedėjo pavaduotojas. Bendrųjų reikalų skyriaus » Sigita Jackevičienė (8 5) 274 7002
sigita.jackeviciene@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas. Teisės » Vilmantė Grencienė (8 5) 274 0472
Vilmante.Grenciene@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas. Informacinių sistemų » Pavelas Kolesnikovas (8 5) 274 0302
Pavelas.Kolesnikovas@sodra.lt
Vyresnysis specialistas. Ūkio veiklos, turto administravimo » Vytautas Burakauskas (8 5) 274 7005
Vytautas.Burakauskas@sodra.lt
Vyresnysis specialistas. Ūkio veiklos, turto administravimo » Jolita Barčaitė (8 5) 233 0213
Jolita.Barcaite3@sodra.lt
Vyresnysis specialistas. Bendrųjų reikalų skyriaus » Daiva Džafarova (8 5) 277 8380
Daiva.Dzafarova@sodra.lt
Vyresnysis specialistas. Bendrųjų reikalų skyriaus » Julija Šemis (8 5) 233 0213
Julija.Semis2@sodra.lt
Vyresnysis specialistas. Bendrųjų reikalų skyriaus » Regina Viktoravičienė (8 5) 277 8380
Regina.Viktoraviciene@sodra.lt
Vyresnysis specialistas. Bendrųjų reikalų skyriaus » Agnė Kiškauskienė (8 5) 233 0213
Agne.Kiskauskiene@sodra.lt
Vyresnysis specialistas. Bendrųjų reikalų skyriaus » Lina Paulavičienė (8 5) 233 0213
lina.paulaviciene@sodra.lt
Vyresnysis specialistas. Bendrųjų reikalų skyriaus » Elžbieta Gagelienė (8 5) 213 6626
elzbieta.gageliene@sodra.lt
Vyresnysis specialistas. Bendrųjų reikalų skyriaus » Liucija Grigoit (8 5) 233 0213
liucija.grigoit@sodra.lt
Vyresnysis specialistas. Bendrųjų reikalų skyriaus » Natalija Šapovalova (8 5) 233 0213
natalija.sapovalova@sodra.lt
Vyresnysis specialistas. Bendrųjų reikalų skyriaus » Regina Šimkūnaitė (8 5) 233 0213
regina.simkunaite@sodra.lt
Vyresnysis specialistas. Bendrųjų reikalų skyriaus » Daimanta Sasnauskienė (8 5) 277 8380
daimanta.sasnauskiene@sodra.lt
Vyresnysis specialistas. Bendrųjų reikalų skyriaus » Liucija Grigoit (8 5) 233 0213
Liucija.Grigoit@sodra.lt
Vyresnysis specialistas. Bendrųjų reikalų skyriaus » Elžbieta Gagelienė (8 5) 233 0213
Elzbieta.Gageliene@sodra.lt
Vyresnysis specialistas. Bendrųjų reikalų skyriaus » Regina Šimkūnaitė (8 5) 233 0213
regina.simkunaite@sodra.lt
Vyresnysis specialistas. Bendrųjų reikalų skyriaus » Natalija Šapovalova (8 5) 233 0213
Natalija.Sapovalova@sodra.lt
Vyresnysis specialistas. Bendrųjų reikalų skyriaus » Daimanta Sasnauskienė (8 5) 274 0301
daimanta.sasnauskiene@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas. Bendrųjų reikalų skyriaus » Joana Sinicaitė (8 5) 274 0301
Joana.Sinicaite@sodra.lt

Nerandate to ko ieškote? Pasirinkite tinkamiausią variantą informacijai gauti!