Teritoriniai-skyriai.png

Teritoriniai skyriai

Užsienio išmokų tarnyba - Europos Sąjungos išmokų skyrius

Skyriaus informacija

Adresas: Kalvarijų g. 147, LT-08221 Vilnius, Lietuva

Jūsų el. pašto adresas: uzsienis@sodra.lt

Kodas: 188735972

Darbo laikas: I-IV 8.00-15.45 val., pietų pertrauka 12.00-12.45

Europos Sąjungos išmokų skyrius
Kalvarijų g. 147, LT-08221 Vilnius, Lietuva

Darbuotojų informacija

Pareigos Vardas, pavardė Telefono numeris Jūsų el. pašto adresas
Europos Sąjungos išmokų skyriaus vedėjo pavaduotojas » Asta Repečkienė (8 5) 274 0308
Asta.Repeckiene@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas. Pensijų ir kompensacijų skyrimo kontrolės/ pensijų skyrimo kontrolės » Vita Antaniūnienė (8 5) 274 0304
Vita.Antaniuniene@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas. Pensijų ir kompensacijų skyrimo tikrinimo/ pensijų skyrimo tikrinimo » Nataša Pacevičienė (8 5) 274 0473
Natasa.Paceviciene@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas. Pensijų ir kompensacijų skyrimo tikrinimo/ pensijų skyrimo tikrinimo » Daiva Stankienė (8 5) 274 0308
Daiva.Stankiene@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas. Pensijų ir kompensacijų skyrimo tikrinimo/ pensijų skyrimo tikrinimo » Violeta Mitkienė (8 5) 274 0473
violeta.mitkiene@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas. Pensijų ir kompensacijų skyrimo tikrinimo/ pensijų skyrimo tikrinimo » Edita Vosylienė (8 5) 233 4582
Edita.Vosyliene@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas. Pensijų ir kompensacijų skyrimo tikrinimo/ pensijų skyrimo tikrinimo » Audra Narūnė
Audra.Narune@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas. Užsienio išmokų tarnybos (pensijų skyrimo ir klientų priėmimo) » Elena Amstibovskytė (8 5) 213 6628
elena.amstibovskyte@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas. Užsienio išmokų tarnybos (pensijų skyrimo ir klientų priėmimo) » Daiva Gomozova (8 5) 233 4582
Daiva.Gomozova@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas. Užsienio išmokų tarnybos (pensijų skyrimo ir klientų priėmimo) » Danutė Tamulevičienė (8 5) 276 2014
Danute.Tamuleviciene@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas. Užsienio išmokų tarnybos (pensijų skyrimo ir klientų priėmimo) » Eglė Grybėnaitė (8 5) 274 0304
Egle.Grybenaite@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas. Užsienio išmokų tarnybos (pensijų skyrimo ir klientų priėmimo) » Jolanta Marceniukienė (8 5) 276 2014
Jolanta.Marceniukiene@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas. Užsienio išmokų tarnybos (pensijų skyrimo ir klientų priėmimo) » Renata Rukštelytė (8 5) 274 0303
Renata.Rukstelyte@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas. Užsienio išmokų tarnybos (pensijų skyrimo ir klientų priėmimo) » Rita Končienė (8 5) 274 7004
Rita.Konciene@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas. Užsienio išmokų tarnybos (pensijų skyrimo ir klientų priėmimo) » Vaida Matuzienė (8 5) 274 0472
Vaida.Matuziene@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas. Užsienio išmokų tarnybos (pensijų skyrimo ir klientų priėmimo) » Viktorija Širipo (8 5) 233 4582
viktorija.siripo@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas. Užsienio išmokų tarnybos (pensijų skyrimo ir klientų priėmimo) » Ana Juzėnaitė (8 5) 276 2014
ana.juzenaite@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas. Užsienio išmokų tarnybos (pensijų skyrimo ir klientų priėmimo) » Diana Višnevskienė (8 5) 274 7004
diana.visnevskiene@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas. Užsienio išmokų tarnybos (pensijų skyrimo ir klientų priėmimo) » Justina Černiauskaitė (8 5) 233 4582
justina.cerniauskaite@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas. Užsienio išmokų tarnybos (pensijų skyrimo ir klientų priėmimo) » Rūta Stanionienė (8 5) 233 0303
ruta.stanioniene@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas. Užsienio išmokų tarnybos (pensijų skyrimo ir klientų priėmimo) » Nijolė Graužinienė (8 5) 274 0472
Nijole.Grauziniene@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas. Užsienio išmokų tarnybos (pensijų skyrimo ir klientų priėmimo) » Danutė Žekonienė (8 5) 274 0303
Danute.Zekoniene@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas. Užsienio išmokų tarnybos (pensijų skyrimo ir klientų priėmimo) » Monika Alešiūnė (8 5) 276 2014
monika.alesiune@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas. Reglamento 574/72/EEB 110 str. ir 111 str. taikymo » Asta Znakovaitė-Matiukienė (8 5) 274 0309
asta.znakovaite-matiukiene@sodra.lt
Vyriausiasis specialistas. Reglamento 574/72/EEB 110 str. ir 111 str. taikymo » Monika Petravičiūtė (8 5) 274 0309
monika.petraviciute@sodra.lt
Europos Sąjungos išmokų skyriaus E104 formų vyriausiasis specialistas » Arūnė Marcinkevičienė (8 5) 274 0303
Arune.Marcinkeviciene@sodra.lt
Europos Sąjungos išmokų skyriaus E104 formų vyriausiasis specialistas » Elona Masiulytė (8 5) 274 0309
elona.masiulyte@sodra.lt

Nerandate to ko ieškote? Pasirinkite tinkamiausią variantą informacijai gauti!