012.png

Mokytojų kambarys

Noriu prisijungti prie projekto

Norėdami prisijungti prie mūsų projekto, parašykite laišką el. paštu mokykloms@sodra.lt Užregistruosime Jus ir pranešime, kada bus organizuojami artimiausi mokymai. Jų metu supažindinsime su valstybinio socialinio draudimo sistema, aptarsime svarbiausius jos aspektus, pristatysime parengtą medžiagą, atsakysime į Jūsų klausimus. Pasibaigus mokymams jų dalyviams įteiksime kvalifikacijos kėlimą patvirtinančius pažymėjimus. 

Suskleisti
Mokymų grafikas

Artimiausi mokymai:

Mokymų data

Regionas („Sodros“ skyrius ir savivaldybės)

Vieta

Lapkričio 7 d., 15 val.

Kauno regiono pedagogai, jaunimo reikalų koordinatoriai, projekto globėjai

Kauno „Sodros“ skyrius, A.Mickevičiaus g. 42

 

Iškilus mokymų poreikiui ar turint klausimų prašome kreiptis el. paštu mokykloms@sodra.lt

 

Jau įvykę mokymai:

Data Dalyviai
Rugpjūčio 29 d.

Utenos regiono pedagogai, jaunimo reikalų koordinatoriai, projekto globėjai

Rugsėjo 6 d. Šiaulių ir Panevėžio regiono pedagogai, jaunimo reikalų koordinatoriai, projekto globėjai
Rugsėjo  11 d. Marijampolės regiono pedagogai, jaunimo reikalų koordinatoriai, projekto globėjai
Rugsėjo 13 d. Vilniaus regiono pedagogai, jaunimo reikalų koordinatoriai, projekto globėjai
Rugsėjo 18 d. Klaipėdos regiono pedagogai, jaunimo reikalų koordinatoriai, projekto globėjai
Rugsėjo 19 d. Mažeikių regiono pedagogai, jaunimo reikalų koordinatoriai, projekto globėjai
Rugsėjo 20 d. Šilalės regiono pedagogai, jaunimo reikalų koordinatoriai, projekto globėjai
Rugsėjo 25 d. Kauno regiono pedagogai, jaunimo reikalų koordinatoriai, projekto globėjai
Rugsėjo 27 d. Alytaus regiono pedagogai, jaunimo reikalų koordinatoriai, projekto globėjai


 

Suskleisti
Medžiaga

Čia rasite pamokoms reikalingą medžiagą - elektroninę mokytojo leidinio versiją, skaidres pamokai.

Mokytojo leidinys
Skaidrės

 

Suskleisti
Prie projekto prisijungusios mokyklos

Prie projekto prisijungė ir jame 2018-2019 mokslo metais dalyvauja:

 

Regionas

Savivaldybė

Gimnazija

Mokytojas - projekto „Nepamiršk parašiuto“ ambasadorius

Globėjas

„Sodros“ darbuotojas

1.

Klaipėda

Klaipėdos m.

Klaipėdos Vydūno gimnazija

Vaida Janavičienė

Odeta Gaudutytė

2.

Klaipėdos Hermano Zudermano gimnazija

Rita Kačinienė

Daiva Rimeikienė

3.

Klaipėdos „Ąžuolyno“ gimnazija

Reda Veličkaitė

4.

Klaipėdos turizmo mokykla

Eglė Tutlienė

5.

Klaipėdos paslaugų ir verslo mokykla

Laimutė Gegieckienė

6.

Klaipėdos vaikų laisvalaikio centras, klubas „Liepsnelė“

7.

Klaipėdos „Žemynos“gimnazija

Daiva Leskauskienė

8.

Klaipėdos turizmo mokykla

Vilma Einikienė

9.

Šilutė

Šilutės žemės ūkio mokykla

Bronislava Valančienė

Ramutė Bielskienė

10.

Šilutės jaunimo ir suaugusiųjų mokymo centras

Selestina Saudargienė

11.

Gargždai

Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazija

Ilma Agajan

Iveta Prialgauskienė

Ingrida Jančauskienė

12.

Vilnius

Vilniaus r.

Vilniaus r.  Rudaminos F.  Ruščico gimnazija

Agneška Bogumilo

Ernesta Gaubaitė

13.

Vilniaus r. Paberžės „Verdenės“ gimnazija

Violeta Kaziūnienė

Laimis Jonutis

14.

Vilniaus m.

Vilniaus Pilaitės gimnazija

Rasa Juodviršienė

Laimis Jonutis/ Jurgita Leikienė

15.

Vilniaus Karoliniškių gimnazija

Lina Rimkuvienė

16.

Vilniaus Radvilų gimnazija

17. Vilniaus Jono Basanavičiaus gimnazija
18.

„Saulės“ privati gimnazija

Daiva Strielkūnienė

19.

Vilniaus šv. Kristoforo gimnazija

Lijana Pocienė

20.

Vilniaus licėjus

Daiva Strielkūnienė

21.

Vilniaus Aleksandro Puškino mokykla

Jelena Kustova

Nadežda Petrik

22.

Vilniaus Vasilijaus Kačialovo gimnazija

23.

Vilniaus „Santaros“ gimnazija

24.

Vilniaus Gabijos gimnazija

Laura Stašauskienė

Laimis Jonutis

25.

Vilniaus Sofijos Kovalevskajos gimnazija

Elada Stasiulevičienė

26.

Vilniaus Lazdynų mokykla

27.

Vilniaus Jono Pauliaus II gimnazija

Božena Korvin-Piotrovska

28.

Vilniaus „Laisvės“ gimnazija

Mindaugas Vilkaitis

29.

Vilniaus Užupio gimnazija

Giedrė Dulkaitė

30.

Elektrėnai

Elektrėnų „Versmės“ gimnazija

Aurelija Griščenkienė

Ernesta Gaubaitė

31.

Šalčininkų r.

Šalčininkų r. Butrimonių A. Krepštul gimnazija

Jolanta Lebed

Antonina Miliauskienė

32.

Trakai

Trakų r. Onuškio Donato Malinausko gimnazija

Nijolė Česnulevičienė

Ernesta Gaubaitė

33.  

Trakų r. Rūdiškių gimnazija

Elena Červiak

34.

Marijampolė

Šakių r.

Šakių rajono Griškabūdžio gimnazija

Vida Čeplevičienė

Darius Matusa

Jūratė Šnipienė

35.

Šakių rajono Lukšių Vinco Grybo gimnazija

Irena Lukšienė

36.

Šakių „Žiburio“ gimnazija

Daiva Palukaitienė

Ligita Kajackienė

37.

Marijampolė

Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija

Živilė Myru

Rasa Kartavičienė

38.

Liudvinavo Kazio Borutos gimnazija

Rima Lukoševičienė

39.

Igliaukos Anzelmo Matučio gimnazija

40.

Marijampolės Sūduvos gimnazija

Rasa Tumosienė 

41.

Vilkaviškis

Vilkaviškio r. Giedrių jaunimo ir suaugusiųjų mokykla

Liuda Mikelaitienė

Simona Čiuplienė

Jolita Vainauskienė

42.

Vilkaviškio r. Gražiškių gimnazija

Vilma Valavičienė

Romena Viliušienė

43.

Vilkaviškio „Aušros“ gimnazija

Daiva Tartėnienė

Marytė Mockienė

44.

Vilkaviškio r. Pilviškių „Santakos“ gimnazija

Daiva  Šeštakauskienė

45.

Kazlų Rūda

Kazlų Rūdos sav. Plutiškių gimnazijos

Liucija Naginionienė

Rasa Kartavičienė

46.

Kalvarijos savivaldybė

Sangrūdos gimnazija

Kristina Savickienė

47.

Kalvarijos gimnazija

Daura Jonylienė

48.

Kaunas

Kauno m.

VDU „Rasos“ gimnazija

Inga Kublickienė

Gita Dainelienė, Daiva Kursevičė

49.

Kauno jėzuitų gimnazija

Laima Danilavičienė

50.

Kauno Jono Pauliaus II gimnazija

Birutė Ambraziūnienė 

51.

Kauno Jono Jablonskio gimnazija

Margarita Liekienė

52.

Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija

Beatričė Bučiūnienė

53.

Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija

Audronė Baronienė

Domas Boguševičius

Sigitas Nefas

54.

Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjus

Danutė Vilkienė

55.

Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija

Zita Aleksejevienė

Jolanta Česnienė

56.

Kauno „Vyturio“ gimnazija

Violeta Beišienė

57.    

Kauno „Saulės“ gimnazija

Andrėja Adašiūnienė

58.

Kauno „Santaros“ gimnazija

Silva Poškuvienė

Danutė Jarmalavičienė

59.

Kauno Jono Basanavičiaus gimnazija

Dainora Budreikienė

60.

Kauno Prano Daunio ugdymo centras

Jolanta Strebeikienė

61.   Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokykla Laima Mazilevskienė Gita Dainelienė, Daiva Kursevičė
62.

Kauno r.

Karmėlavos Balio Buračo gimnazija

Jurgita Stripeikienė

Gita Dainelienė,

Jolita Masionienė

63.

Domeikavos gimnazija

Darius Starkus

64.

Kauno r. Babtų gimnazija

Danutė Marija Dulskienė

65.

Kauno rajono Akademijos U. Karvelis gimnazija

Daiva Makutėnienė

66.

Kauno rajono Vandžiogalos gimnazija

Irena Skališienė

67.

Kauno r. Piliuonos gimnazija

Ingrida Poškienė

68.

Kauno r. Raudondvario gimnazija

Daiva Vaitkienė

69.

Jonava

Jonavos Senamiesčio gimnazija

Giedrė Bazilevičienė

Alina Batulevičienė

70.

Jonavos Jeronimo Ralio gimnazija

Rūta Strumilienė

71.

Kėdainių r.

Kėdainių „Atžalyno“ gimnazija

Audra Rutkauskienė.

72.

Kėdainių r. Šėtos gimnazija

Vijolė Glebauskienė

73.

Kėdainių Šviesioji gimnazija

Lilė Žukauskienė

74.

Kaišiadorių r.

Žiežmarių gimnazija

Jūratė Sarakodienė

75.

Kruonio gimnazija

Asta Chmeliauskienė

76.

Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Rita Marozienė

77.

Rumšiškių A. Baranausko gimnazija

Vita Braziulienė

78.

Utena

Utena

Utenos Dauniškio gimnazija

Inga Tutkienė

Ramunė Rumbutytė-Muchlia

Asta Adiklienė

Aušra Keraitė-Peldžiuvienė

79.

Ukmergės

r.

Želvos gimnazija

Edita Motiejūnienė

Šarūnas Prušinskas

80.

Ukmergės rajono Taujėnų gimnazija

Daiva Židonienė

81.

Molėtų r.

Giedraičių Antano Jaroševičiaus gimnazija

Donata Vertinskienė

Rita Golubickienė

82.

Molėtų gimnazija

Valerija Mateikienė.

83.

Molėtų rajono Alantos gimnazija

Dalia Rudėniene

84.

Anykščių r.

Anykščių Jono Biliūno gimnazija

Almyra Sabaliauskaitė

Natalija Daukšienė

Alina Žvirblienė

85.

Svėdasų Juozo Tumo-Vaižganto gimnazija

Gražina Gvozdaitė

86.

Anykščių r. Troškūnų Kazio Inčiūros gimnazija

Gintarė Jankauskienė

Vilma Buivydienė

87.

Ignalinos r.

Ignalinos gimnazija

Vida Stundžiaitė

Angelė Nalivaikienė

88.

Švenčionių r.

Švenčionių rajono Pabradės „Ryto“  gimnazija

Rita Jedik

Aušra Vilkuotienė

89.

Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija

Vilija Jaksebogienė

90.

Švenčionių r. Švenčionėlių Mindaugo gimnazija

Jurgita Politienė

91.

Zarasų r.

Zarasų r. Antazavės Juozo Gruodžio gimnazija

Jovita Vainikevičiūtė

Romanas Achranovičius

92.

Visaginas

Visagino „Atgimimo“ gimnazija

Irina Merežnikova

Valentina Koncevičienė

93.

Šiauliai

Šiaulių m.

VšĮ Šiaulių universiteto gimnazija

Kristina Nosamienė

Danguolė Morkūnienė

94.

Šiaulių Didždvario gimnazija

Asta Andžiuvienė

95.

Šiaulių S. Šalkauskio gimnazija

Aušra Stonytė-Margienė

Reda Veikšaitė

Regina Petraitienė

96.

Šiaulių „Saulėtekio“ gimnazija

Vilma Krankalienė

Irma Žemaitienė

97. Šiaulių Juliaus Janonio gimnazija Gitana Kazimieraitienė  
98.

Šiaulių „Romuvos“ gimnazija

Simona Zonienė

Laima Ivanauskienė

99.

Šiaulių r.

Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazija

Jūratė Čaplinskienė

100.

Šiaulių r. Gruzdžių gimnazija

Loreta Jokubaitienė

101.

Kelmės r.

„Kražantės“ progimnazija

Laima Kareivienė

102.

Kelmės r. savivaldybės saugusiųjų mokymo centras

Vida Barauskienė

Laima Ivanauskienė

103.

Panevėžys

Panevėžio m.

Panevėžio 5-oji gimnazija

Ligita Kuokalienė

Rita Krikštaponienė

104.

Panevėžio Vytauto Žemkalnio gimnazija

105.

Panevėžio r.

Panevėžio r. Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija

Rūta Adamkevičienė

106.

Panevėžio r. Velžio gimnazija

Asta Klydžienė

107.

Šilalė

Šilalės

r.

Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija

Jurgita Rumšienė

Danutė Irtmonienė

108.

Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazija

Raimundas Krompalcas

Eglė Kvietkauskaitė

Dalia Kubaitienė

109.

Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija

Aušra  Jančauskienė

110.

Raseinių r.

Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija

Audra Samienė

Laimutė Rudžionytė

111.

VšĮ Raseinių technologijos ir verslo mokykla

Danutė Asauskienė

Laimutė Rudžionytė

112.

Ariogalos gimnazija

Laima Siliūnienė

113.

Tauragės r.

Tauragės r. Žygaičių gimnazija

Ineta Maziliauskienė

Robertas Norvainas

Arūnas Ramanauskas

114.

Jurbarko r.

Jurbarko r. Antano ir Jono Juškų gimnazija

Svietlana Mickuvienė

Alvydas Šimaitis

Rasa Klasauskaitė

115.

Pagėgiai

Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazija

Vida Šveikauskienė

Robertas Norvainas

Loreta Vytuvienė

116.

Pagėgių savivaldybės Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazija

Loreta Stonienė

117.

Alytus

Alytaus m.

Alytaus Adolfo Ramanausko - Vanago gimnazija

Rūta Mockevičienė

Ida Verslovienė

118.

Alytaus Putinų gimnazija

Jolita Noruvienė

119.

Alytaus r.

Alytaus r. Simno gimnazija

Danguolė Grėbliūnienė

120.

Alytaus r. Butrimonių gimnazija

Jonė Poliakienė

Vilma Mielaikienė 

121.

Varėnos r.

Varėnos „Ąžuolo“ gimnazija

Rita Lysenko

Danguolė Šinkonienė

122.

Druskininkai

Druskininkų „Ryto“ gimnazija

Daiva Vasiljevienė

Renė Vavženavičienė

123.

Prienai

Prienų „Žiburio“ gimnazija

Laima Raudonikienė

Daiva Grinienė

124.

Lazdijų  r.

Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija

Jūratė Kvedarienė

Daiva Pileckienė

125.

Lazdijų r. Seirijų A.Žmuidzinavičiaus gimnazija

Laima Bielevičienė

126.

Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija

Gitana Čiurlionienė

127.

Mažeikiai

Mažeikių r.

Mažeikių Kalnėnų pagrindinė mokykla

Edita Jagminienė

Jūratė Lupeikienė

128.

Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazija

Rima Meldaikienė

Ernesta Jasienė

129. Mažeikių Gabijos gimnazija Rima Skrodenytė  
130.

Telšių r.

Telšių „Džiugo“ gimnazija

Jolanta Viršilienė

Vilija Vasiliauskienė

Edita Drimbienė

131.

Rietavo r.

Rietavo sav. Tverų gimnazija

Elena Jurkuvienė

Alma Šaulienė

      

132.

Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija

Dina Liutkuvienė

Vilma Pociuvienė

Raimonda Katauskienė

133.

Akmenės r.

Akmenės gimnazija

Kęstutis Norvaišas

Simona Vaikasaitė

134.

Plungės r.

Plungės technologijų ir verslo mokykla

Daiva Bartkuvienė

135.

Plungės „Ryto“ pagrindinė mokykla

Suskleisti
Atnaujinimo data: 2018-10-25
Ar informacija naudinga?

Nerandate to ko ieškote? Pasirinkite tinkamiausią variantą informacijai gauti!