Sekite Sodros naujienas

Išankstiniais duomenimis, sausio–rugpjūčio mėnesiais „Sodros“ įplaukos buvo 10,8 proc., o išmokos – 5,5 proc. didesnės nei pernai tuo pačiu laikotarpiu. Bendrai, fondo biudžeto įplaukos 33,8 mln. Eur viršijo išlaidas.
2017 m. rugsėjo 25 d.
Nuo praėjusios savaitės į Kauno „Sodros“ skyrių atvykusius gyventojus pasitinka viena iš Kauno bienalės meninių instaliacijų. Vienuoliktosios bienalės siunčiama žinia – istorinei atminčiai įamžinti nebūtina statyti paminklų, galima rinktis meną, su kuriuo žmogus susidurs savo kasdienybėje. Muzikinė instaliacija Kauno „Sodros“ skyriuje lankytojus pasitiks iki pat lapkričio pabaigos.
2017 m. rugsėjo 21 d.
Nuo liepos 1 dienos, įsigaliojus Darbo kodeksui, minimalią mėnesinę algą (MMA) galima mokėti tik nekvalifikuotiems darbuotojams. Nežiūrint to, kvalifikuotų darbuotojų (pagal Ūkio ministerijos patvirtintą profesijų klasifikatorių), gaunančių ne daugiau nei MMA, skaičius paskutiniais duomenimis yra apie 140 tūkst. Į šį skaičių įtraukti ir pilną darbo dieną ir dalimi etato dirbantys žmonės.
2017 m. rugsėjo 20 d.
Nuo 2017 m. rugsėjo 21 d. „Sodros“ Alytaus skyriaus Varėnos poskyris perkeliamas į Darbo biržos patalpas adresu  Dzūkų g. 16, Varėna.
2017 m. rugsėjo 13 d.
Kasmet tūkstančiai darbuotojų išeina nemokamų atostogų. Nemokamos atostogos nėra kasmetinių atostogų alternatyva, nes šis laikotarpis nelaikomas draudiminiu, o socialinio draudimo praradimas gali turėti įvairių pasekmių. Jei nemokamos atostogos trunka ilgiau nei 1 mėnesį, tai reiškia, kad už jį nėra mokamos valstybinio socialinio draudimo (VSD) ir privalomojo sveikatos draudimo (PSD) įmokos, todėl pastarąsias susimokėti reikia savarankiškai. Tačiau situacijų, kada atsiranda nedraudiminių laikotarpių, yra ir daugiau, todėl į tai svarbu atkreipti dėmesį.
2017 m. rugsėjo 12 d.
Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos duomenimis, 2017 m. liepos mėnesį, jau įsigaliojus naujajam Darbo kodeksui,  net 31 926 kvalifikuoti darbuotojai gavo minimaliąją mėnesinę algą. Primename, kad nuo 2017 m. liepos 1 d. įsigaliojus naujajam Darbo kodeksui,  darbdaviai minimalią mėnesinę algą gali  mokėti tik už nekvalifikuotą darbą .
2017 m. rugsėjo 11 d.
„Sodra“ skelbia pensijų ir išmokų mokėjimo 2017 m. rugsėjį datas.
2017 m. rugpjūčio 31 d.
Antrąjį šių metų ketvirtį „Sodros“ įplaukų suma buvo maždaug dešimtadaliu didesnė negu per tą patį 2016 m. metų laikotarpį. Tai rodo, kad atitinkamai padidėjo ir deklaruojamos apdraustųjų socialiniu draudimu pajamos. „Sodros“ vyriausiosios patarėjos Julitos Varanauskienės teigimu, nors dažniausiai didėjo su minimalia mėnesio alga (MMA) susietos algos, vis dėlto darbo užmokestis didėjo labiau negu tik buvo pritaikytas prie didesnės MMA.
2017 m. rugpjūčio 24 d.
Sparčiai augant „Sodros“ įplaukoms, kurios, negalutiniais duomenimis, 11,7 proc. didesnės nei pernai sausio–liepos mėnesiais, biudžeto balanso rodiklis taip pat stiebiasi. Fondo pajamos buvo 27,3 mln. Eur didesnės už išlaidas, kurios didėjo 5,6 proc. (lyginant su tuo pačiu laikotarpiu 2016 m.).
2017 m. rugpjūčio 17 d.
„Sodra“ skelbia pensijų ir išmokų mokėjimo 2017 m. rugpjūtį datas.
2017 m. liepos 31 d.
1 ... 6

Nerandate to ko ieškote? Pasirinkite tinkamiausią variantą informacijai gauti!