Sekite Sodros naujienas

Po ilgo laiko „Sodros“ mėnesio pajamų ir išlaidų santykio rodiklis persirito į teigiamą pusę ir, negalutiniais duomenimis, sudarė 3,9 mln. eurų, o tai yra lygiai 10 mln. eurų geresnis rezultatas nei tuo pačiu metu pernai, kai biudžeto deficitas buvo 6,1 mln. Eur. Pastaruoju metu tik gruodžio mėnesio biudžetai nebūdavo deficitiniai dėl metų pabaigoje išmokamų premijų, sausio mėnesio darbo užmokesčio ir pan.
2016 m. gegužės 16 d.
Gegužės 9 dieną Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos direktoriaus pavaduotojos pareigas pradėjo eiti Violeta Latvienė. Direktoriaus pavaduotoja kuruos Teisės, Fondo finansų ir apskaitos, Veiklos buhalterinės apskaitos bei Statistikos, analizės ir prognozės skyrių veiklą.
2016 m. gegužės 9 d.
2016 metų pirmojo ketvirčio Valstybinio socialinio draudimo biudžeto išlaidos, negalutiniais duomenimis, buvo didesnės už pajamas 130,1 mln. eurų ir rezultatas buvo 22,7 mln. Eur arba beveik 15 proc. geresnis nei tuo pačiu laikotarpiu praėjusiais metais. Fondo valdybos biudžeto deficitas gerėja jau šešerius metus iš eilės.
2016 m. gegužės 9 d.
Pernai ligos pašalpa skirta daugiau kaip 720 tūkst. atvejų. Pašalpos gavėjams apmokėta per 9,3 mln. ligos dienų. Nors ši pašalpa – viena dažniausių, apie ją gavėjai žino ne viską. „Sodros“ specialistai pateikia atsakymus į aktualius su ligos pašalpa, jos skyrimu ir mokėjimu susijusius klausimus.
2016 m. balandžio 20 d.
„Sodros“ specialistai pateikia atsakymus į dažniausiai dirbančių pagal verslo liudijimus žmonių užduodamus klausimus apie privalomojo sveikatos draudimo įmokas: kodėl, kaip, kada ir kam jas mokėti.
2016 m. balandžio 15 d.
Šiuo metu daugeliui aktualus Gyventojų pajamų mokesčio deklaravimas, todėl pateikiame kolegų iš VMI patarimus, kaip deklaraciją užpildyti išvengiant dažniausiai pasitaikančių klaidų.
2016 m. balandžio 6 d.
1 ... 4 5 6