Sekite Sodros naujienas

Dėl spalį pasikeitusios bazinės pensijos, „Sodra“ šiomis dienomis senjorams išmoka didesnes pensijas. 
2017 m. spalio 11 d.
„Sodra“ skelbia pensijų ir išmokų mokėjimo 2017 m. spalį datas.
2017 m. spalio 4 d.
„Sodra“ ir Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) tęsia bendrą darbą mažinant vieną iš šešėlinės ekonomikos reiškinių – dalies darbo užmokesčio mokėjimą „vokeliuose“. Nuo šiol abi institucijos savo interneto svetainėse skelbs išsamius ir patogiai pateiktus duomenis apie įmonių mokamus vidutinius atlyginimus. Šiuos duomenis bus galima palyginti su kitų ta pačia ekonomine veikla užsiimančių įmonių rodikliais, analizuoti rodiklius pagal savivaldybes. Abiejų institucijų atstovai tikisi, kad viešai skelbiami duomenys skatins visuomenės atsakingumą bei įsitraukimą mažinant pažeidimų skaičių, taip pat didins verslo skaidrumą.
2017 m. spalio 2 d.
Galimybe vieną kartą pateikti prašymą skirti ligos išmoką, kuris galiotų neribotai, pasinaudojo jau per 610 tūkst. gyventojų. Daugiau kaip pusė iš jų neterminuotą prašymą pateikė internetu.
2017 m. rugsėjo 27 d.
Savarankiškai dirbantiems žmonėms neretai iškyla įvairių klausimų dėl reikalingų sumokėti mokesčių ir socialinio draudimo įmokų, užtikrinamų socialinių garantijų, mat įmokas ir mokesčius šie žmonės turi apskaičiuoti savarankiškai. Tam, kad susirgimai neužkluptų netikėtai, o reikalingos informacijos nereikėtų papildomai ieškoti, artėjant peršalimo ligų sezonui „Sodros“ specialistai atsako į dažniausius individualiai dirbančių žmonių klausimus apie ligos draudimą ir išmokas.
2017 m. rugsėjo 26 d.
Išankstiniais duomenimis, sausio–rugpjūčio mėnesiais „Sodros“ įplaukos buvo 10,8 proc., o išmokos – 5,5 proc. didesnės nei pernai tuo pačiu laikotarpiu. Bendrai, fondo biudžeto įplaukos 33,8 mln. Eur viršijo išlaidas.
2017 m. rugsėjo 25 d.
Nuo praėjusios savaitės į Kauno „Sodros“ skyrių atvykusius gyventojus pasitinka viena iš Kauno bienalės meninių instaliacijų. Vienuoliktosios bienalės siunčiama žinia – istorinei atminčiai įamžinti nebūtina statyti paminklų, galima rinktis meną, su kuriuo žmogus susidurs savo kasdienybėje. Muzikinė instaliacija Kauno „Sodros“ skyriuje lankytojus pasitiks iki pat lapkričio pabaigos.
2017 m. rugsėjo 21 d.
Nuo liepos 1 dienos, įsigaliojus Darbo kodeksui, minimalią mėnesinę algą (MMA) galima mokėti tik nekvalifikuotiems darbuotojams. Nežiūrint to, kvalifikuotų darbuotojų (pagal Ūkio ministerijos patvirtintą profesijų klasifikatorių), gaunančių ne daugiau nei MMA, skaičius paskutiniais duomenimis yra apie 140 tūkst. Į šį skaičių įtraukti ir pilną darbo dieną ir dalimi etato dirbantys žmonės.
2017 m. rugsėjo 20 d.
Nuo 2017 m. rugsėjo 21 d. „Sodros“ Alytaus skyriaus Varėnos poskyris perkeliamas į Darbo biržos patalpas adresu  Dzūkų g. 16, Varėna.
2017 m. rugsėjo 13 d.
Kasmet tūkstančiai darbuotojų išeina nemokamų atostogų. Nemokamos atostogos nėra kasmetinių atostogų alternatyva, nes šis laikotarpis nelaikomas draudiminiu, o socialinio draudimo praradimas gali turėti įvairių pasekmių. Jei nemokamos atostogos trunka ilgiau nei 1 mėnesį, tai reiškia, kad už jį nėra mokamos valstybinio socialinio draudimo (VSD) ir privalomojo sveikatos draudimo (PSD) įmokos, todėl pastarąsias susimokėti reikia savarankiškai. Tačiau situacijų, kada atsiranda nedraudiminių laikotarpių, yra ir daugiau, todėl į tai svarbu atkreipti dėmesį.
2017 m. rugsėjo 12 d.
1 2 3 4 5 6 ... 9

Nerandate to ko ieškote? Pasirinkite tinkamiausią variantą informacijai gauti!