ziema_photo.jpg

Aktualijos

Prenumeruoti
Dėl pokyčių tarpbankinių pavedimų sistemoje socialinio draudimo išmokos dalį jų gavėjų pasieks šiek tiek vėliau
2016 m. vasario 10 d.

Valstybinio socialinio draudimo fondo valdyba (VSDF) prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos informuoja, kad dėl būtinų pakeitimų informacinėse sistemose, susijusių su perėjimu prie naujos, visoje Europos Sąjungoje vieningos tarpbankinių pavedimų sistemos, kai kuriems asmenims socialinio draudimo išmokos (pensijos, ligos, motinystės, nedarbingumo pašalpos ir pan.), pervedamos į banko korteles, gali vėluoti 1–2 dienas.

VSDF administravimo įstaigų renginiai vasario 1-5 dienomis
2016 m. vasario 1 d.

Vasario 1 d., 14.30 val., VSDFV Šiaulių skyriaus Pašalpų ir nedarbingumo kontrolės skyriaus vyriausioji specialistė J. Pranskaitienė ves seminarą VšĮ Dainų PSPC, kuriame bus aptariami aktualūs Elektroninių nedarbingumo pažymėjimų bei elektroninių nėštumo ir gimdymo atostogų pažymėjimų išdavimo taisyklių pasikeitimai bei aptartos dažniausiai pasitaikančios klaidos (Aido g. 18, Šiauliai).

Daugiau socialinių garantijų darbo netekusioms būsimoms mamoms
2016 m. sausio 26 d.

Nuo šių metų sausio 1 d. teisę gauti motinystės pašalpą nėštumo ir gimdymo atostogų laikotarpiu turi visos darbo netekusios moterys, turinčios reikalaujamą darbo stažą per pastaruosius dvejus metus. Anksčiau tokią teisę turėjo tik atleistos iš darbo nėštumo ar nėštumo ir gimdymo atostogų metu moterys.

Daugiau naujienų
atvira.sodra.lt
atvira.sodra.lt

Portalas skirtas Valstybinio socialinio draudimo fondo biudžeto pajamoms ir išlaidoms, draudėjų, apdraustųjų, išmokų gavėjų skaičiaus, vidutinių išmokų dydžių kitimo tendencijoms, struktūriniams pokyčiams stebėti ir analizuoti