ziema_photo.jpg

Aktualijos

Prenumeruoti
VSDF administravimo įstaigų renginiai vasario 1-5 dienomis
2016 m. vasario 1 d.

Vasario 1 d., 14.30 val., VSDFV Šiaulių skyriaus Pašalpų ir nedarbingumo kontrolės skyriaus vyriausioji specialistė J. Pranskaitienė ves seminarą VšĮ Dainų PSPC, kuriame bus aptariami aktualūs Elektroninių nedarbingumo pažymėjimų bei elektroninių nėštumo ir gimdymo atostogų pažymėjimų išdavimo taisyklių pasikeitimai bei aptartos dažniausiai pasitaikančios klaidos (Aido g. 18, Šiauliai).

Daugiau socialinių garantijų darbo netekusioms būsimoms mamoms
2016 m. sausio 26 d.

Nuo šių metų sausio 1 d. teisę gauti motinystės pašalpą nėštumo ir gimdymo atostogų laikotarpiu turi visos darbo netekusios moterys, turinčios reikalaujamą darbo stažą per pastaruosius dvejus metus. Anksčiau tokią teisę turėjo tik atleistos iš darbo nėštumo ar nėštumo ir gimdymo atostogų metu moterys.

Dėl pranešimų apie įsiskolinimus
2016 m. sausio 25 d.

Kai kuriems draudėjams buvo išplatintas pranešimas apie privalomojo sveikatos draudimo ir valstybinio socialinio draudimo įsiskolinimus. Informuojame, jog šie pranešimai formuojami automatiškai, ir dėl techninių nesklandumų įskaitant mokėjimus, jie pasiekė ir tuos draudėjus, kurie savo finansinius įsipareigojimus buvo įvykdę tinkamai.

Daugiau naujienų
atvira.sodra.lt
atvira.sodra.lt

Portalas skirtas Valstybinio socialinio draudimo fondo biudžeto pajamoms ir išlaidoms, draudėjų, apdraustųjų, išmokų gavėjų skaičiaus, vidutinių išmokų dydžių kitimo tendencijoms, struktūriniams pokyčiams stebėti ir analizuoti