SODRA_photo_vasara.jpg
Gaukite atsakymus į Jums rūpimus klausimus telefonu 1883
arba
Gaukite atsakymus į Jums rūpimus klausimus telefonu 1883 arba

Aktualijos

Prenumeruoti
Ministrė A. Pabedinskienė: „Sodros“ biudžeto deficitas sėkmingai mažinamas
2015 m. rugpjūčio 20 d.

Septynis šių metų mėnesius Valstybinio socialinio draudimo fondo („Sodros“) biudžeto deficitas buvo 30 proc. mažesnis nei pernai tuo pačiu metu, rodo išankstiniai duomenys. Iš viso sausį – liepą į biudžetą gauta 1 mlrd. 775,1 mln. Eur įplaukų. Tai yra 7,8 proc. (127,7 mln. Eur) daugiau nei per tą patį 2014 m. laikotarpį ir 0,7 proc. (12,1 mln. Eur) mažiau nei planuota.

„Sodros“ deficito mažinimas buvo vienas svarbiausių darbų, todėl dabar jau galime kalbėti apie pensijų didinimą“, - pažymėjo socialinės apsaugos ir darbo ministrė Algimanta Pabedinskienė.

Valstybinio socialinio draudimo fondo 2015 m. I pusmečio biudžeto rezultatai
2015 m. rugpjūčio 11 d.

Valstybinio socialinio draudimo fondo 2015 m. I pusmečio biudžeto rezultatai.

Klientų patogumui – Išmanioji SODRA!
2015 m. rugpjūčio 3 d.

2015 m. rugpjūčio 4 d. (antradienį) Valstybinio socialinio draudimo fondo valdyboje (Konstitucijos pr. 12, Vilnius) žiniasklaidai, visuomenei ir suinteresuotų institucijų atstovams pristatyta Išmanioji SODRA: projekto priemonės, galimybės, nauda gyventojams ir verslui.

Daugiau naujienų
atvira.sodra.lt
atvira.sodra.lt

Portalas skirtas Valstybinio socialinio draudimo fondo biudžeto pajamoms ir išlaidoms, draudėjų, apdraustųjų, išmokų gavėjų skaičiaus, vidutinių išmokų dydžių kitimo tendencijoms, struktūriniams pokyčiams stebėti ir analizuoti